Результат:
вже голосів:
119 (61.98%)
Русский язык родной
62 (32.29%)
Украінська мова рідна
11 (5.73%)
Інша мова рідна
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляТА7НЯ7
а смысл врать....
Щоб потім показувати це ’опитування’ на рос ресурсах.
Саме тому тут декому не подобаються коментарі про наявність численних україномовних населених пунктів на сході і півдні України.
Nathalie27• 09 июня 2025
Ответ дляТА7НЯ7
а смысл врать....
Справа не в брехні, а в нерепрезентативності опитування. Я взагалі участі в цьому опитуванні не взяла.
Nathalie27• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Бо не довіряю державі
Довіряєте тільки незнайомим жінкам з форуму? Тролякам і ботам теж довіряєте?
Ответ дляnabludatel
а что это на рос рос даст? Бомбят же не франкивськ с черновцами , а русскоговорящий харьков. так что спецоперация по защите русскоговорящих у них странная. защитить =убить
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляNathalie27
Сесн цього ’опитування’, щоб раша боти натикали за рос мову і потім ці ’результати’ всім будуть тикати як репрезентативні.
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
В Украине только украиноязычные? На русском никто не говорит?
Говорить.
Але багатьом в цій темі чомусь дуже не подобаються коментарі, що у нас україномовні не лише на заході України. А й на сході і півдні. І не одиничні якісь люди, які вирішили говорити укр мовою. А історично цілі міста і села була переважно україномовними.
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Не лише російномовний Харків, а й україномовні Гуляйполе, Вільнянськ і Оріхів.
руські вбивають нас не через мову, мова привід. Який зараз автор теми прийшла порозганять.
Ответ дляnabludatel
Говорить.
Да, украиноязычные могут были, где угодно. Но и русскоязычных немало. Не понимаю, почему их в Украине считают меньшинствами
Ответ дляpupsi4ek
Согласно статистике, украиноязычных в Украине 65-70 процентов (по результатам различных опросов в разные годы), соответственно, все остальные языки в меньшенстве.
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Що значить ’були’? Україномовні є і зараз.
В тому числі і окупацію потрапили повністю україномовні населені пункти. І руські не проводили жодних опитувань. Вони просто вилучили всі українські книжки зі шкіл і бібліотек і спалили їх.
І в рівній мірі знищують зараз україномовні і російськомовні населені пункти.
Ответ дляnabludatel
Это опечатка. «Могут быть»
Ответ дляnabludatel
А с нашей стороны сейчас уничтожается русская литература. Чем это лучше?
Ответ дляnabludatel
Де в моїх коментарях є Донецьк і Горлівка? Я чітко написала, є в Донецькій області є україномовні населені пункти. І це факт. А в Запорізькій області їх набагато більше.
Украинский язык выживал в сёлах традиционно всегда, там было намного проще сохраниться, чем в городах.
Если посмотреть на данные переписей населения российской империи 1897 г , то в целом по губерниям везде был огромный перевес в пользу украинского языка (хоть Екатеринославская это губерния, хоть Киевская, хоть Харьковская), а в городах все было точно наоборот.
Другое дело, что города тогда вмещали 10-15% населения губернии, а сейчас под 80%. Например, в Екатеринославской губернии проживало 1,8 млн людей, из них 1,5 украиноязычных, а в городах губернии 165 тыс., большинство русскоязычных.
Дальше города росли , села уменьшались, урбанизированный народ русифицировался.
Село давным-давно умирает, к сожалению, а с ним и язык.
Ответ дляpupsi4ek
90 процентов
Если брать результаты опррса злесь и языки тем и сообщений, то 90 не выходит. Но здесь не презентативная выборка. Возможно, в последние годы русскоязычных в Украине стало меньше (часть территорий окупированы, люди выехали в другие страны, вернулись в окупацию и т.п.). Во всяком случае, могу сказать, что никто из знакомых в недавнем времени в соцопросах насчет языка не участвовал.
nabludatel• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Я щойно подивилася невеличкий шматок з передачі на рос радіо, де ведучій закликав обстрілювати укр міста (саме цивільних) з приводу дня Пушкіна.
І ще, ми не знищуємо. Ми включаємо до шкільної програми інші цікаві і видатні літературні твори, окрім російських, які просякнуті рос шовінізмом.
nabludatel• 09 июня 2025
Сьогодні руські кинули каб на приватний сектор Запоріжжя. Зруйновані та сильно пошкоджені десятки приватних будинків. 2 літніх жінки отримали важкі поранення.
Серед завалів будинків знайшли словник рос мови. Тобто руські вбивають нас без розбору за мовою. Але самі ж розганяють мовні суперечки.
Aksinia 111• 09 июня 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Очень правильно написали .
Mrs.Ochmonek• 09 июня 2025
Ответ дляNathalie27
Що цікаво?
Цікава кількість москвоботів , очевидно ж )
Aksinia 111• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Удалено администрацией...
И поэтому они ровняют с землёй города , убивая и калеча мирных ’русскоговорящих’ ? Их очень волнует. ’ расколотое общество’, исправляют таким способом ситацию ?
Ответ дляAksinia 111
В Украине с единым и монолитным обществом не смогли бы раскачать проблемы в Крыму и лугандонии, особенно при наличии ядерного оружия и сильной неразворованной армии никто бы не решился напасть.
Aksinia 111• 09 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Ага, та от почему гитлер напал . В 1939 в Польше тоже не было ’ монолита’ и ’ армия разворована’ ?