З горіха зерня• 09 июня в 13:26
Групові заняття англійської дорого?
Підкажіть, хто в темі, хочу записатись на С1 курси в групі, в Грейд зараз 5500 за місяць, 3/тижд. За курс - 10000. це дорого? варто шукати дешевші?
В Грейд я вчилась, ну норм загалом. Просто зараз піду в інші школи, не зрозуміло, що там по якості, а передоплата за місяць - внеси.
Може, хто поділиться досвідом, буду вдячна,
З горіха зерня
• 09 июня в 13:31
Ответ дляМизимец
Если есть б2, зачем курсы? Самому можно
Що самому?
В мене робота мовою щоденна, але до В2. Мені треба більше С1 співрозмовників
З горіха зерня
• 09 июня в 13:33
Ответ дляВоздух в банке
А пробних нема?
Передоплата на місяць це норм
Та нема в основному. Типу оплатіть місяць, якщо що не так, ми вас в другу групу переведемо, там попробуєте.. потім в третю Але гроші назад вони не хочуть повертать
Безпринципова• 09 июня в 13:34
Ответ дляЗ горіха зерня
Що самому?
Самому вчити можна))
Це Вам хотіли сказати.
Я з б2 англійської до с1 сама дотягнула.
І італійську з б1 до б2 сама за рік.
По тему курси Грейд гарні були.
На рівень с1 немає смислу йти в інше місце, бо
а) далеко не всі набирають групу на цей рівень.
Може бути пару людей і групу заради них ніхто запускати не стане.
б) не факт, що у самого викладача адекватний рівень.
Ми ж розуміємо, що побутовий рівень і рівень ielts сильно відрізняються
Це Вам хотіли сказати.
І італійську з б1 до б2 сама за рік.
По тему курси Грейд гарні були.
З горіха зерня
• 09 июня в 13:38
Ответ дляБезпринципова
Самому вчити можна))
Це Вам хотіли сказати.
І італійську з б1 до б2 сама за рік.
По тему курси Грейд гарні були.
Це Вам хотіли сказати.
І італійську з б1 до б2 сама за рік.
По тему курси Грейд гарні були.
Дякую. Я не проти Грейд, хоч теж там, до якого викладача потрапиш.
І знаю, що часто високі рівні не витягуються на реальних уроках.
3 рази кидав син різні школи, бо не було заявлених С1 у набраної групи, а таке.
Я ще айелтс не проти пройти чи сае.
Мені подобалось у грейд, хороший рівень у викладачів був, але зараз так дорого
Я ще айелтс не проти пройти чи сае.
Меломанка Маланка• 09 июня в 13:42
За курс 10к? Якось мало. Курс же триває 4 місяці наче (або інтенсив менше, але уроки довші), тому близько 20к має бути. А рівень складається з двох курсів. Принаймні я зараз так вчусь на б2.
Сходіть на пробне безкоштовне заняття спочатку, щоб визначитись
Безпринципова• 09 июня в 13:42
Ответ дляЗ горіха зерня
Я ще айелтс не проти пройти чи сае.
Тут вибір простий)
1)Або самі. Це безкоштовно і довго. Я, наприклад, італійську вчу щодня по 2-3 години. Багато матеріалів доводиться довго шукати. Самій розбиратися.
В мене зараз буде міжнародний іспит і в мене десь 7-8 книг, які я пройшла за останній рік сама ( граматика, лексика, самовчитель, таблиці, суто підручник для підготовки до іспиту)+ підкасти, фільми
2) або платити і мати те саме швидше і простіше.
Є ще варіант репетитора.
Якщо у Грейд навчання за курс 30 000 грн., то за ці гроші можна взяти індивідуальні.
Але знову таки класний вчитель буде дорогий.
А поганий і дешевий не допоможе
Є ще варіант репетитора.
А поганий і дешевий не допоможе
З горіха зерня
• 09 июня в 13:43
Ответ дляМеломанка Маланка
я не про рівень, не про вивчення рівня С1, а Розмовні курси, Інтенсив, САЕ, такого типу. Вони по 2 місяці зазвичай.
З горіха зерня
• 09 июня в 13:45
Ответ дляБезпринципова
Тут вибір простий)
Є ще варіант репетитора.
А поганий і дешевий не допоможе
Є ще варіант репетитора.
А поганий і дешевий не допоможе
Так, база))
Просто пішла інфлрмація, що Кембриджські екзамени можна вже в Україні здати, то я б походила ще на заняття трохи, на осінь щоб здати
Меломанка Маланка• 09 июня в 13:50
Ответ дляЗ горіха зерня
Так, база))
Так, бачила наче цю інфу від Грейд. Ну можу вам запропонувати ще знижку (5відсотків додатково здається) за акцією у них приведи друга. Якщо надумаєте і якщо вам це актуально
Безпринципова• 09 июня в 13:50
Ответ дляЗ горіха зерня
Так, база))
Це трохи оптимістично)
Щоб здати міжнародний іспит С1 треба мати реальний С1 рівень і десь 6 місяців тренуватися суто під іспит.
Я здавала сама) але щиро бажаю успіху
З горіха зерня
• 09 июня в 13:51
Ответ дляМеломанка Маланка
У мене є ця знижка, я в них 3 курси купувала вже
Меломанка Маланка• 09 июня в 13:51
Ответ дляЗ горіха зерня
Тоді успіхів вам!