Танго утрьох• Изменено 09 июня в 15:17
порадьте будь ласка психотерапевта чи психолога із власного досвіду
Доброго дня! Порадьте будь ласка із власного досвіду чи досвіду знайомих психотерапевта чи психолога можна онлайн або в м. Київ. Лікар призначив - Психотерапія в методі когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії, діалектично-поведінкової терапії, позитивної психотерапії, гештальт терапії, АСТ (терапії прийняття та відповідальності), психологічна корекція станів, психологічне консультування. Консультації зараз для мене дорогі, хочеться одразу натрапити на спеціаліста хорошого
Рекламама• 09 июня в 15:26
что одному подходит, то не подойдет другому.. сами психологи так говорят