Директриссимо• 09 июня в 13:23
Днепр. Узи органов малого таза (гинекологическое узи).
Гинеколог дал электронное направление на узи и маммографию ( мне 46, узи давно не делала, не было показаний).
Про маммографию знаю, делаю каждый год.
А вот узи органов малого таза есть возможность сделать бесплатно или с наименьшими затратами?
Про маммографию знаю, делаю каждый год.
Кидстаффовна• 09 июня в 13:29
Звісно. На приклад в 4 поліклініці на Тополі за направленням НСЗУ можна зробити у Руденко, на Братів Трофімових робить Міхалкова на 4 поверсі, але там запис на місяц вперед.
Якщо не помиляюсь, то на Б. Хмельницького навпроти Терри теж 2 лікаря роблять УЗД за направленням НСЗУ
В 9 лікарні на Мануйлрвському теж хтось робить безкоштовно за направленням НСЗУ. але точно не скажу, це треба в реєстратурі питати
Директриссимо
• 09 июня в 13:30
Ответ дляКидстаффовна
Дякую
Кидстаффовна• 09 июня в 13:31
Ответ дляАніл
Так узі наче і не дуже дорого
Я сьогодні робила у приватній лікарні - 700 грн
Смячиком• 09 июня в 13:33
Ответ дляКидстаффовна
Та ви вже зробили?
Смячиком• 09 июня в 13:34
Ответ дляКидстаффовна
Так. В мене був огляд з УЗД.
Зрозумів. А де робили?
Кидстаффовна• 09 июня в 13:37
Ответ дляСмячиком
Зрозумів. А де робили?
Я ходжу до Крошки у JMC, але мені страхова покриває. До речі якщо не по НСЗУ а за власні кошти, то ще Лось в Оксфорд теж одразу все робить - огляд, мазки, цитологія та УЗД. Все разом 2200-2300. Моя подружка до неї багато років ходить
Кидстаффовна• 09 июня в 13:38
Ответ дляПоміркована думка
Деметра Плюс на набережній, узіст Лайло.
Хіба вони роблять за направленням НСЗУ? Дуже сумніваюсь
Смячиком• 09 июня в 13:40
Ответ дляКидстаффовна
Дякую) Сподіваюсь у Вас все ок?
Поміркована думка• 09 июня в 13:42
Ответ дляКидстаффовна
Ні, але там 550 грн. В медікал плазі 850.
Василина Семеніч• 09 июня в 13:45
На Космічну спробуйте звернутися. Це ж ’Регіональний центр родинного здоров´я’ цілий, який позиціонує себе як такий, що максимално робить за рахунок НСЗУ. Може, в жіночій консультації там зможете записатися
Директриссимо
• 09 июня в 13:45
Ответ дляПоміркована думка
Лайло знаю,була ( у вагітність).
Ще була у Траханкової. У неї теж тільки за гроші.
Директриссимо
• 09 июня в 14:01
Ответ дляВасилина Семеніч
Спробую
Ля-ля-ля• 09 июня в 14:23
Конечно, по направлению делаю каждый год такое УЗИ бесплатно, маммографию тоже. Надоело на профилактику вываливать кучу денег, если можно неспешно и бесплатно. Правда с месяц надо подождать в очереди, зато запись в поликлинике без проблем. Живу в райцентре.
Директриссимо
• 09 июня в 15:18
Ответ дляЛя-ля-ля
Вот и я подумала, если есть возможность, почему не воспользоваться?
Кидстаффовна• 09 июня в 17:36
Ответ дляДиректриссимо
Лайло знаю,була ( у вагітність).
Я обидві вагітності робила у Пробачай, звісно за власні кошти. Але це вже давно було, навіть не знаю де вона зараз працює і взагалі чи працює або поїхала
Паспортний стіл• 09 июня в 21:49
Ответ дляЛя-ля-ля
Как можно записаться и угадать ,чтобы не было месячных ?
Для меня это что то из области фантастики .
Два раза записалась и не пошла ,цикл нерегулярный ,то 18-19 дней ,то 40 ,то 27 ,и какой будет в следующий раз я никогда не знаю