lilul990• 10 июня в 07:25

Чому ви задаєте одні й ті самі питання? Шо непонятно?

Шо буде з тим містом чи іншим?

Возле границы Днепропетровской области на 10 российских военных приходится 1 украинский

Об этом заявил командир батальона беспилотных комплексов «Булава» 72 бригады им. Черных запорожцев с позывным «Студент».

По его словам, несмотря на сопротивление ВСУ, россияне, имея численный перевес, медленно, но неуклонно продвигаются вперед.
pupsi4ek• 10 июня в 07:39
И на сумском направлении жопа. Зачем нужно было лезть в ту Курщину?
f3189588• 10 июня в 07:42
Сомнительные достижения 4 года идущих на Киев за три дня.
f3189588• 10 июня в 07:43
Села бомбами разгромить..Ну такое..Для второй армии или уже не второй мира?
Argesha• 10 июня в 07:47
Автор, заблокуйте маньку, бо засере зараз усю тему.
f3189588• 10 июня в 07:48
Удалено администрацией...
f3189588• 10 июня в 07:49
Удалено администрацией...
Леска• 10 июня в 07:59
Ответ дляpupsi4ek
Можна подумати без курщини вони розвернулися б і пішли геть
Леска• 10 июня в 08:00
Ответ дляf3189588
Удалено администрацией...
Африканців вже вербують
Жменятко• 10 июня в 08:04
Ответ дляpupsi4ek
Что бы был хоть какой-то рычаг влияния,ним обмене территорий
Жменятко• 10 июня в 08:05
Ответ дляf3189588
Ну так. Идут же
И дойдут с такими темпами (
Ой как не хотелось бы
pupsi4ek• 10 июня в 08:08
Ответ дляЛеска
До того, як Зеленський поліз у Курщину, на сумському напрямку було тихо. З того боку взагалі не було серйозного скупчення військ. Завдяки цій ´геніальній´ ідеї тепер маємо ще одну гарячу ділянку фронту. Результат очевидний.
автор lilul990 • 10 июня в 08:20
Ответ дляpupsi4ek
Не вашого розуму справа, навіщо була ця операція.
lekon-lekon• 10 июня в 08:31
Ответ дляpupsi4ek
Ну логічно, щоб воювати на кацапській території, а не в Сумській обл. По справедливості всі військові дії повинні бути і будуть на їх території. Скоро розпадеться ваша картонна держава
чаревна• 10 июня в 08:36
Ответ дляpupsi4ek
Когда полезли тогда и в Сумах спокойно было
LudaSHS• 10 июня в 08:56
Ответ дляlekon-lekon
Краще б фронтова була в Курсткій, і до міста Суми і поселень не діставало то гімно все.
Але у України не хватило ні резервів, ні ресурсів, може і помилки командування.
Якби не корейці ці пагані ще(
pupsi4ek• 10 июня в 09:42
Ответ дляlilul990
Безумовно
pupsi4ek• 10 июня в 09:46
Ответ дляlekon-lekon
Картонна держава то нехай розпадеться, а як справи на Сумщині? До того, як на Курщину зєлєчка, якого ви відбілюєте, не поліз, там взагалі нічого не було.
Teonaa• 10 июня в 10:04
Ответ дляpupsi4ek
Наче щоб харківщину не почали знов захоплювати.
Хоча мені, не будучі ані мешканкою харк., ані сумщ., однаково. Але тим хто на харк., це має значення
Teonaa• 10 июня в 10:08
Ответ дляЛеска
Африканців вже вербують
А давайте уявімо, що Україна верюувала б: африканців, сирійців, туземців, папуасів, ще когось. Платила б їм по контракиу, і так би воювала.
Мені особисто це б було б за щастя! Мені не треба той героїзм з-під палки. Мені треба живі наші громадяни. Зайняті своєю справою.
Бо якщо коротко, вони гинуть за землю, якої вже нема. Нема у власності українців.
А Ви кажете «африканців вже вербують»….і?
Teonaa• 10 июня в 10:09
Ответ дляpupsi4ek
Да. Це катастрофа. Ну принаймні це недобре. Це ще одна зона спаленої землі як мінімум.
Teonaa• 10 июня в 10:10
Ответ дляlilul990
Нашого розуму. Якби у знленского бвла фабрика по виготовленню солдат, то і думав би сам як хоче. А поки солдат йому даємо ми, це наша справа.
pupsi4ek• 10 июня в 10:11
Ответ дляTeonaa
Катастрофа - це Зеленський на чолі України
Teonaa• 10 июня в 10:12
Ответ дляpupsi4ek
Ну я зараз у менш глобальному маштабі кажу. Як же його здихатися.,
Але от саме його пуйло чомь не чіпає. Всі кончені.
Леска• 10 июня в 10:48
Ответ дляpupsi4ek
Це було лише питання часу. Росіяни не прийшли тут троянди роздавати, як ви розумієте. Прийшли вбивати та захоплювати території.
Леска• 10 июня в 10:53
Ответ дляTeonaa
І їм, росіянам, сухо і комфортно. Зеків утилізують, корейці, бангладешці, непальці воюють, мовчу вже за бурятів. Ща спиною Китай, ПнКорея, Іран, Індія шось там підмахує.
Руським добре. На відміну від нас. Погано що не вербуємо й ми ,,непальців,,
Teonaa• 10 июня в 12:34
Ответ дляЛеска
У путіна придурі багато. Але у нашого ще більше. Він же САМ позакривав все військове що було, сам пустив кацапів сюди! Сам! Дурив народ, що не буде війни! Да не хочу я щоб його захищали! Ну чому путін не діє по принципу риба гниє з голову. Чого він людей зайобує((( невже сиділо б щось типу яника, було б гірше? Сумнівпюся щось
lekon-lekon• 11 июня в 00:04
Ответ дляpupsi4ek
А куди полізли українці, коли в нас захопили південь, схід і північ? В якій цікавій бульбашці ви живете, виправдовуєте агресора, робите винними українців. Розпадеться кацапія, про Україну не мрійте