Мстящий за Зайца• 10 июня в 12:38

Досі дзвонять із пропозиціями роботи

Хоча резюме,я як пів року тому зняла відразу ,як знайшла роботу

Я так розумію це дзвонять якісь розводяги типу пропонувати неофіційну роботу і кажуть я бачу ви в пошуках роботи,а як якщо в мене навіть на жодному сайті резюме немає???
Звідки в них мій номер через скільки часу?
Дзвонять щодня із невідомих номерів, навіть у вихідні!
Непозбувна Бентега• 10 июня в 12:47
Півроку... Мені нещодавно дзвонила HR із фірми, в якій я була на співбесіді 5 років назад. На моє здивування і відповідь, що я не шукаю роботу, просила її вислухати-раптом я зацікавлюсь
Кофе в лобби• 10 июня в 12:49
Мне так из онлайн школ звонят. Уже 3 года. Уже и ребенок школу закончил. Сначала отвечала, что уже не актуально. Сейчас просто сбрасываю и блокирую.
А звонить начали после того, как в марте 22 все школы закрылись, остались только онлайн. И я тогда подала заявку. А потом наша заработала тоже онлайн и заявку я отменила.
Котики-муркотики• 10 июня в 13:21
може, ваш телефон в якусь базу даних потрапив. от і дзвонять.
автор Мстящий за Зайца • 10 июня в 13:38
Ответ дляНепозбувна Бентега
Фірма офіційна?
Моль Моллівна• 10 июня в 14:23
Мене досі хантять, не розводилово, нормальні пропозиції в моїй сфері. І по старому резюме, і в лінкедіні, і на фб
Непозбувна Бентега• 10 июня в 14:37
Ответ дляМстящий за Зайца
Фірма офіційна?
Так, і зп норм пропонували, але, схоже, що собака десь в іншому зарита, якщо вже почали старі резюме з нетрів доставати