бювет_в_обед• 10 июня в 15:08

Що ви любите вирощувати на зелень? кріп, базилік, кінзу, рукколу чи щось ще?

Фантазерша• 10 июня в 15:08
Я люблю купувати все що потрібно, без вирощування власноруч)
Бідося• 10 июня в 15:09
Ні, я навіть з вазонами не дружу.
Впораюсь зі всим• 10 июня в 15:09
І не тільки їх. 15 соток всякого
Зараз ще кейл вирощую
Дикая Роза• 10 июня в 15:09
Тільки петрушку та салат.
TANYA 0 0 0 0• 10 июня в 15:11
Руколла, суміш салатів, окріп , петрушка, м´ята.
бЭйбА• 10 июня в 15:11
Мені подобається ідея мікрозелені на підвіконні. Пару разів робила, прикольно. Але якось руки не доходять поставити на потік
Пи Пи Пилюля• 10 июня в 15:14
так,в мене на вікні огромезний кущ базиліку в горщику. Купила в Сільпо,посадила. став більший в 4 рази і вищий у 1,5 раза. головне- щодня поливати
Царевна_несушка• 10 июня в 15:22
Шпинат, щавель, пак-чой, мята, мелисса
Патриоточка• 10 июня в 15:32
Садову лободу, безпроблемна рослинка-самосійка
Хомо_сапиенс• 10 июня в 15:34
иногда покупаю базилик в горшочке в сильпо и сажаю его в землю. Он долго растет. Из семян у меня ничего не вырастает((
Закусенец• 10 июня в 15:57
В этом году впервые сделала мини огород на даче, посадила шпинат/укроп/петрушку/4 вида салата/базилик/розмарин/щавель
Думала ничего не взойдет, но нет успешно прошла посадка