Ростки жимолости• 11 июня 2025
Зимове взуття, порадьте виробника будь ласка
Черевики не високі, більше до класичних хочу.
Ростки жимолости
• 11 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
11 червня, куди зібралися?
До зими готуюсь
Мене цікавить до дороге взуття. Я бачила в фейсбуці рекламу счасливі покупкі, цікаво чи якісне взуття. Купувала Лакоскі польского виробництва, жах фарба облізла не встигла сезон відносити
Грамотний хвіст• 11 июня 2025
Ответ дляРостки жимолости
До зими готуюсь
ласочки это ужас, у дочки кроссы за почти 2 тыс облезли за месяц)
Ростки жимолости
• 11 июня 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Я крашу кремом для взуття, а що робити, тож не викіну
Аноним_• 11 июня 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ессо
плюсую. Для меня ЕССО самая лучшая обувь, только берите не с черной подошвой - она может рассыпаться.