Рятівник Малібу• 11 июня в 19:18

Що це за фокуси?ДЕ білети жд на Кишинів??Вони що здуріли зовсім?

На море до аеропорту як з дітьми?НЕМАЄ КВИТКІВ НЕМА
Гуляю босоніж• 11 июня в 20:02
Ответ дляРятівник Малібу
А як до аеродрому??????
А це Маня
На шахеді вночі долетиш швидко
Аноним с кешбеком• 11 июня в 20:06
Ответ дляРятівник Малібу
навіщо мені та Одеса як я в іншій стороні.мені ближче ОТАЧЬ АТАКИ кордон і там жд
Маня, що за ниття, де позитив?))
Тепличная• 11 июня в 20:09
Ответ дляРятівник Малібу
от як зловити білети на потях як????люди о 8 ранку якось ловили
ніяк, змиріться, або шукайте інший маршрут.
минулого року ми в Буковель купили, а назад ні. Хотя я з 7 ранку були на стрьомі, чекала відкриття продажу. Довелось купувати з Івано-Франківська
Губной рояль• 11 июня в 20:10
Купа автобусів. Бідняжки, страдаліци, на море проблема поїхати ((((
Аноним с кешбеком• 11 июня в 20:15
Ответ дляТепличная
Ми ще до війни в Одесу їхали, з Вінниці квитків не було, то ми зробили крюк: поїхали через Миколаїв, погуляли день по місту, відвідали зоопарк. Чудова вийшла подорож)
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:20
1 варіант - автобус, 2 варіант - брати квитки в день відкриття продажу о 8.00, я так роблю куди б не їхала, по Україні в тому числі
Синди Кроуфорд• 11 июня в 20:22
Я думала, ви вже зранку поїхали
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:22
Ответ дляТепличная
то сидіть краще вдома)
хай краще їде, бо тут всій порадниці будуть гайки
Тепличная• 11 июня в 20:23
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
то потім же буде інша тема: в номері немає туалетного паперу))
Синди Кроуфорд• 11 июня в 20:23
Ответ длямуха в кедах
На ковре самолёте
І там же, пардон, пісікаки
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:23
Ответ дляЦирк на дроті
Это первый год, когда и в 8 утра в день открытия продажи я не смогла взять билеты. Пока нажала 2 кнопки выбрать места в купейном вагоне и оплатить - уже пишет, что места куплены и заняты. В итоге отдельно по одному билету в плацкарте выловила (периодически кто-то сдает билет и место появляется), не все рядом, но все же 2 нижних и 1 верхнее есть.

Раньше такой бред только в Варшаву был.
тому ми літаємо з Будапешта, по грошах, до речі, дешевше виходить що переліт що доїхати
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:24
Ответ дляPerfect look
А если едут два человека и хотят купе выкупить, то как ?
доброго вечора, два рази вказуєте та віднімаєте постіль, ми саме так їздимо коли вдвох
Тепличная• 11 июня в 20:24
Ответ дляАноним с кешбеком
теж варіант)
а я сяду прикидувати, які є варіанти дістатись до моря...і потім лягаю і думаю, нууу..може наступного літа наважусь))
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:24
Ответ дляЩедрик ведрик
Надо смотреть в 9 утра, за 20-22 дня примерно. Заходите в 9 и хватаете билеты. Через пол часа их уже не будет. Точно за сколько дней, не могу сказать, надо смотреть. На Пшемышль, уже в 9.10 пару верхних остаётся и всё. Местные поезда в 8 билеты появляются, а международные в 9.
о, це не знала, дякую! бо ловлю о 8 зажди
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:26
Ответ дляТепличная
теж варіант)
ми з 2022-го їздимо перекладними, але в інший бік - Чоп-Захонь-Будапешт, ще вчора ідею підкинули стосовно Праги, але ми свою першу відпустку вже відгуляли, тільки з Мальти повернулися, що буде восени подивимось, може ще кудись чухнемо
Цирк на дроті• 11 июня в 20:26
Ответ дляЩедрик ведрик
В 8 утра на Кишиневский. И я не смогла и в 8 утра взять. Если нужно несколько билетов, очень сложно купить. По одному билету реальнее
Цирк на дроті• 11 июня в 20:27
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Интересно, спасибо. В конце лета еще одно путешествие планирую, надо будет попробовать.
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:27
Ответ дляЦирк на дроті
капець( тому влітку намагаюся не їздити бо ну нафіг, хоча на Хелм минулого року їздила саме влітку й якимось дивом квитки взяла о 2 годині ночі, продаж відкрився о 0.00 о 0.12 типу не було нижніх місць, а потім одненьке вилізло
Тепличная• 11 июня в 20:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
я б за компанію з кимось наважилась, а сама з двома дітьми все ніяк.
Тому поки дивлюсь перевірений шлях в Буковель. Хоч якийсь відпочинок може вийде.
Бавовнятий Пупс• 11 июня в 20:28
Ответ дляПідмітайло
Наверно перекупы все скупили.
особенно той шо в Днепре барыга ше той, Иванько чи як там ту собаку
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:30
Ответ дляЦирк на дроті
дивіться, їдете до Чопа поїзд звичайний. потім до Захоні з Чопа електричка їде 20 хв, чисто кордон переїхати, а там вже берете до Будапешта, я навіть у касу не йду там, беру в квиткоматі, в залежності від електрички до Захоня та електрички до Будапешта весь проїзд якщо їдете до Чопа в купе на одну людину коштує 1200-1500 грн

це дешевше ніж до Кишинева, до того ж, коли їдете електричкою на вокзал Ньюгаті в Будапешт, то як по часу норм в аеропорт, то не доїзжаєте, а виходите на станції Ferihegy, звідти автобус в аеропорт, по укр паспорту безкоштовно, назад беріть квиток вже

як будете їхати одразу в аеропорт, то квиток беріть до тієї станції, то буде дешевше ніж до Будапешта, електрички Інтерсіті комфортні, є розетки, туалети, крісла норм, 4 години до Будапешта якщо без пересадок
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:31
Ответ дляТепличная
я саме з дітьми й їздила, щоправда у мене підлітки то простіше, але з онуками теж та зі старшою донькою на Сицілію то ого подорож була))) досі прикалуємось
Цирк на дроті• 11 июня в 20:34
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

Дякую!
КАПСЛОЧНИЦА• 11 июня в 20:35
ще по проїзду до Будапешта якщо комусь потрібно - з Чопа можна взяти одразу квиток до Будапешта, але це буде на 300 грн дорожче, й вас так само висадять з електрички, а потім сядете в ту на Будапешт, ми так просто їхали нещодавно й пані вирішили взяти прямий, ну тупо переплатили просто, ми порівнювали ціну квитків

прямий поїзд з Києва в Будапешт теж є, але він дорогий й ходить раз на добу, а з електричками можна підігнати по часу, в нас ще зазвичай лишається пів дня по Будапешту погуляти, можна в купальні піти ще покупатися, саме місто красиве, на вокзалі є автоматичні камери схову, оплата карткою можлива, та й взагалі я в Будапешті форинтами не користуюся, все через карту

камера схову в залежності від комірки, ми з малою запхали дві невеликі валізки в одну камеру, десь 220 грн вийшло - 2000 форинтів
Perfect look• 11 июня в 21:16
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ясно, спасибо, буду знать 🌹
вре_Динка• 11 июня в 22:10
Ответ дляКурочка-чубаточка
Майже за розкладом, на годину запізнилися, в дорозі якась поломка була, кондиціонери не працювали.Та бус був до Норд вокзала вже в столиці.Потім ще пів години таксі шукали та чекали, щоб за місто до аеропорту дістатися
Виліт перенесли з на декілька годин чомусь) тепер точно встигну
Lux Aeterna• 11 июня в 23:15
автор, не понятно, - вы хотите билеты на поезд Киев-Кишинев, но с началом путешествия НЕ в Киеве? В этом случае, билетов не будет. На такие поезда билетов с промежуточных станций нет. берите от конечной до конечной

мной многократно проверено: поезд Киев-Ужгород идет через Львов. Мне там утром удобно пересадка на автобус от турфирмы. Но чтобы мне высветились эти билеты именно на этот поезд, я покупаю до Ужгорода, потому что до Львова мне ноль сайт показывает. И просто выхожу раньше, чем у меня в билете. Только вам сесть в поезд надо раньше в Киеве, у вас место посадки важно, а не место высадки
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня в 00:10
Ответ дляPerfect look
Ясно, спасибо, буду знать 🌹
будь ласка) можете постіль й залишити, тільки навіщо вам дві?)) я коли провтичу, буває, то просто квиток коштує на 80 грн більше
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня в 00:12
Ответ длявре_Динка
wizz air? в них весь час така фігня, при цьому реєстрація закінчується вчасно, подивіться що пишуть, бо ми так весь час попадаємо( виліт перенесено, але будьте ласкаві реєструйтеся та на посадку проходьте вчасно

цього разу літали Райаном то більше сподобалося, назад була затримка хвилин 40, але то не критично й сіли всього на 10 хвилин пізніше в Будапешті, а Візи нам концерт раз влаштували, на 5 годин виліт запізнився, я з них компенсацію скачала за це потім в декілька разів більшу ніж ціна квитків
вре_Динка• 12 июня в 08:09
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

Sky one. До вильота ще тиждень