Нічого вдягти• 11 июня 2025
Консерви Повна Чаша: норм чи стрьом?
Щось пробило чоловіка брати з собою консерви - почула, що Повна Чаша в Сільпо норм, але глянула на ціну та трохи очкую брати. Може, хтось брав? Як воно?
Виннипуховна• 11 июня 2025
Брала тунец. Ну, не горчит и на том спасибо. Но сама рыба, не полосатый тунец, а самая дешёвая разновидность типа скумбрии.
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Купите 1 и попробуйте. Вкусы ведь у всех разные
Та от лежать три різні банки в кошику, та згадала про силу порадниці)
Виннипуховна• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
Шо вы тот кошик засунули? Показывайте, сейчас обосрем.
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляArctic777
Значит ваш муж только это и может себе позволить
Тю, смішно) Ну у вас хіба не бувало, що хочеться якоїсь фігні?
Мені іноді хочеться самих галімих прямокутних чіпсів за 10 грн, та це не означає, що погано харчуємося загалом та не можемо собі дозволити) Питаю тут, бо порадили цю марку люди, які теж нормально забезпечені та ніби шарять в продуктах, вирішила ще думки почути
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Крім трьох банок різних консерв повної чаші, поки що йогурти з кокосового молока та сир овечий Solovyov Італіко - він дуже смачний!
Виннипуховна• 11 июня 2025
Ответ дляArctic777
Что на Верес не заработал
Нашли производителя для примера
Уж лучше повна чаша, чем тот верес. Если уж хотели выеб..ой, выпендреться, то нужно было хоть Нежин написать.
Весела пiсенька• 11 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Якісний, жовтоперий тунець
Виннипуховна• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
Так какие консервы, показывайте. Может норм, а может и нет
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляArctic777
Что на Верес не заработал
Хоспаде, люди. Питання не в ціні) Що ви консервами міряєтеся
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Сардини в олії, сардини в томатному соці та тунець шматочками
Зазвичай беремо тунець ріо, і різниця в ціні просто космічна)
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляМальовнича даль
Очкую, стрьом, галімі...
Рітейлер відкрив сільпо на зонах?
Ну вибачайте, немає настрою занудно писати. Не хочу казати, ким працюю - то мене взагалі зас**ть тут.
Мальовнича даль• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
В ГУР?
Виннипуховна• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
О! Я тоже беру тунец или Рио, или Кальво. И тут кто то написал, что повна чаша и АТБ Делюкс ничем не хуже, а даже лучше. Ну, думаю возьму на пробу
что вам сказать, разница колоссальная, оно даже не похоже на тунец. С голодухи есть можно, но вкус совершенно не тот.
Мальовнича даль• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
Спалили.
Дивно! У вас же столова нормальна, смачно готують.
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Дякую!
Нічого вдягти
• 11 июня 2025
Всім дякую - підняли настрій! Гарного вечора. Бережіть себе, та най всі консерви будуть смачненькими
Да, я блондинка!• 11 июня 2025
Автор, я только их и беру. Хорошее качество и дешевле. Тунец вообще супер. Огурчики с помидорчиками - смакота!
Да, я блондинка!• 11 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я только его и беру. Остальные стрем.
КондуктЕр тролейбуса• 11 июня 2025
Ответ дляНічого вдягти
Тогда в чем проблема купить и составить свое мнение,если для вас это не дорого?