Запароленое одеяло• 12 июня 2025

Вдома вічний срач

Живу одна. + 2 коти.
Порядку немає ніколи. і я весь час щось роблю.
Мені соромно. але я не знаю, як осилить це все.
у дворі таке саме.
хоча я не присідаю.
Пліснявілий сир• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
не правда, що мої коти засранці?)
Какая хозяйка, такие коты
Швидка Настя• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
я на це гроші витратила. я не зможу викинуть.
Віддати комусь, кому дуже потрібно, набагато легше ніж викинути. Знаючи , що цією річчю будуть користуватись. Спробуйте. Зараз багато людей, які втратили все, вони раді будуть. І свій простір трохи звільните.
Ні за холодну воду• 12 июня 2025
Перший крок до чистоти це завжди розхламлення.
Ви цього лайна натягнули і викинути жалко?
Ну тоді жалітися не треба, терпіть рабство від речей.
Я нещодавно пару місяців поспіль розхламляла свою квартиру. Робила покроково, по одній кімнаті. Переглядала речі.
Ті, якими не користуюся в побуті більше пари років- виносила. Навіть не уявляла скільки в мене порожніх банок, контейнерів пожовтілих, кришок, подряпаних тарілок, кухонних ганчірок з плямами та усілякої утварі, яка по 10 років лежить. Все спакувала і винесла.
Одяг так само. Рокзлала по сезонах і дивишся, скільки разів за рік була вдіта певна річ. Якщо не вдіта, в мішок- і віддаєм нужденним.
Перебрала всю постільну білизну та полотенця - більше половини віддала.
І жити стало легше, і дихати. Все лежить на полицях, не дратує і не заважає.
Залетна Я тут• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
коти такі самі засранці.
То чого ви парьтесь? Як ви сім´я засранців. Треба з цим змиритись ;))
ЧупакабраЗеБест• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
куди їх діть?
я раніше з Хумани торбами все тягла. бо голе дитинство в 90-ті далось в знаки.
тепер обхожу стороною. але того, що є вдома, вистачить на 100 років.
вчора мила взуття. босоножків 8 пар.
пффф, давно пора расхламляться.
Оскорбляю всячески• 12 июня 2025
Ну так поубирайте. Порядок в доме - попядок в голове
svetolino• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я пішла іншим шляхом. Ковід і війна змусили : просто не купляю нічого. Але те що мале, зношенне , не буду носити то викидаю. І ще не хочу дбати про ті речі: складати , перекладати, і т д Сил! Удачі!любові до себе!!
Майская киска• 12 июня 2025
Скоріше за все у вас просто неправильно організований простір. Незручно розташовані, або взагалі не вистачає місць для зберігання. Якщо багато горизонтальних поверхонь, то там завжди буде хламидник, ну і якщо давно не було ремонту, то все буде виглядати неохайно, скільки не прибирай.
дамаБезСобачки• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
все. пішла прибирать.
Покажіть та 8- пар босоніжок з Хумани.Воже вони слова доброго не варті і давно пора розпращатися
Анонимба• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
коти лахматі. шерсть - то окрема біда.
У мене вихід такий
Платье Длинное бальное• 12 июня 2025
Ідеалу не існує. В мене навпаки(( Три дні була вихідна, в перший помила підлогу, унітаз і ванну, протерла пил, на другий пропилососила, на третій помила підлогу, пропилососила, протерла пил, вимила ванну і унітаз, викинула шторку з ванної. Це тривожність((
Туся Муся• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
мама чистюля була. вміла прибирать. я - ні.
А причём тут мама? Дело же в вашей квартире. У меня копится постоянно стопка бумаг на столе. Сама в шоке откуда они берутся. Время от времени все перебираю, хотя папки есть и кое-как место для хранения организованно. Пробуйте и ищите самый подходящий для вас вариант. Или можете наоборот попробовать. Что вызывает ощущение чистоты? Для мне когда на поверхностях ничего не стоит, не хламится. Тоже самое касается кухни.
Говорю відверто• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
куди їх діть?
вчора мила взуття. босоножків 8 пар.
зачем вам 8 пар босоножек?
Бесконечность-не предел• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
коти лахматі. шерсть - то окрема біда.
Робот пылесос.
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я відправила 30кг на Херсон, коли там сталася біда. Половина речей взагалі нові. Пробувала продавати, але ніхто не купував. Відправила. Комусь стали в нагоді, а мені приємно що хоть яимосьспробувала допомогти
Бесконечность-не предел• 12 июня 2025
А я обожаю перебирать свои вещи.
Складывать аккуратно в ящиках и на полках. При чем с детства
Жаль за это не платят хорошо. То и работать бы пошла в ящиках у людей раскладывать.
Викасикрет• 12 июня 2025
Ответ дляSo_so
Нет. Я нормальные вещи отношу, люди берут.
А чому ви не викидаєте в спеціальні баки для одягу? Стоять сині і зелені.
So_so• 12 июня 2025
Ответ дляВикасикрет
Не верю, что доходит по назначению
Луковая• 12 июня 2025
Есть такие люди, у которых ’ развод срачельников’ просто в крови.
У меня 2 дочки. У одной чисто, все аккуратно сложно, у второй-через минут 20 после уборки уже срач.
#Пойду_кгадалке• 12 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
куди їх діть?
вчора мила взуття. босоножків 8 пар.
Обычно такое, когда ни одна пара не удовлетворяет на 100%
Оставьте то, что выглядит супер. Остальное раздайте по объявлению, вынесите в баки
автор Запароленое одеяло • 12 июня 2025
Ответ дляЛуковая
батьки різні в дівчат?)
Женщинас• 12 июня 2025
Авторе, ну як, щось прибрали, перебрали речі?
автор Запароленое одеяло • 12 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Так.
Трішки трусів старих і носків викинула.
Зараз в підвал піду, там ще трішки погребусь.
У мене будинок. Не квартира.