Мудрецыха мира• 06 мая в 18:44

Коти і грядки

Дівчата, спасайте мою нервову систему🤪 Біля будинку маю невеличку діляночку. Кожного року сію на ній різну зелень ( салат, рукола, кріп і т.д.), цибульку і спаржа на ній росте. Так от, вуличні коти зробили з неї туалет🤦‍♀️🥲 При тому, що поряд є такі ж грядки. Так ні, потрібно тільки на моїй. Того року нічого не виросло, так як засцикали все(( І ось знову посіяла і знову така ж історія. Можливо хтось знає як їх можна випроводити з тієї грядки. Вже просто нервовий тік скоро почнеться від цього всього.
Я така бойова• 06 мая в 18:45
І заразом від собак, що гидять перед двором на газон, теж думала тему створювати, косиш і рвати хочеться, за що мені це?
Шеллар• 06 мая в 18:45
Ніяк, їх в цибулю і помідори тягне з непереборною силою.
Джинци на Флісі• 06 мая в 18:46
положіть гілки на грядки. може серед гілок незручно буде ж.опу мостити тим котам
Ждушечка• 06 мая в 18:46
Палок натикайте по всій ділянці, густо.
Анонимарик• 06 мая в 18:47
Мабуть ви сапаєте часто) коти пухкий ґрунт люблять. Не сапайте) якщо земля буде, як асфальт, то вони не будуть там ходити в туалет.
Ждушечка• 06 мая в 18:48
Ответ дляЯ така бойова
Я пару разів вислідила, стрельнула поруч с пневмату, то бігли так, що триндець. Вже 2 роки немає..
Ждушечка• 06 мая в 18:50
Ответ дляАнонимарик
Та то вже і земля негодяща для зелені. Треба знімати верхній слой, та засипати чистим.Заборчик, і палки кругом.
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 18:50
Ответ дляДжинци на Флісі
Лежать, вони умудряються між ними
Метелики на душі• 06 мая в 18:51
Сочувствую, но если облюбили, то усе)) Куры и гуси соседские тоже не радость одни все перероют, другие затопчут и засерут))
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 18:52
Ответ дляАнонимарик
Та ні, ось тільки засіяла. То на ділянці 3/7 вже 5 виритих ям. До того як сапати, то може і не дійти з таким темпом
Я така бойова• 06 мая в 18:52
Автополив з датчиком руху, якась гостра мульча, розмарин посіяти. Є спрех-відлякувачі котів.
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 18:54
Ответ дляЯ така бойова
Автополив не підходить, бо це багатоквартирний будинок і діляночка біля нього.
Ananasprotivogaz• 06 мая в 18:55
Там что сотня котов тех? Огородить чем то типа сетки затеняющей или подобным
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 18:57
Ответ дляAnanasprotivogaz
Його і одного-двох вистачає на постійній основі. Грядка огороджена парканом деревʼяним. Але це ж коти. Через паркан і на місці
Метелики на душі• 06 мая в 18:59
Ответ дляМудрецыха мира
То тогда все, это не ваша фазенда, так что это вполне ожидаемо, не эти коты, так другие или собаки)
аромат Жука• 06 мая в 19:00
автор, пневматична гвинтівка або пістолет продаються в інтернеті і дозволів ніяких не треба. Найкращий варіант
Пугачиха• 06 мая в 19:04
Ответ дляаромат Жука
как-то негуманно, они ж не в квартире у автора писают
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 19:11
Ответ дляПугачиха
От в тому і проблема з цією гуманністю. Совість не дозволяє щось тим котам зробити. Хоча є варіантів безліч. Хотілось би з ними мирно розійтись🤪
Пугачиха• 06 мая в 19:11
Ответ дляМудрецыха мира
не, ну стрелять то занадто. А водой их нельзя облить от души?
Зоркая Зорро• 06 мая в 19:15
Ответ дляМудрецыха мира
Простите, а кто вам сказал, что возле многоэтажных домов можно делать грядки с лучком и фасолькой?
Та не только коты ссать могут, там, в принципе, и парковать машины можно, и в футбол играть.
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 19:35
Ответ дляЗоркая Зорро
Вам так смішно. Ви ж, навіть, не знаєте місця де цей будинок знаходиться, щоб робити висновки.
автор Мудрецыха мира • 06 мая в 19:36
Ответ дляПугачиха
Я ж їх там не сторожу( Це коли приходжу з роботи, то застаю таку картину
СережкинаЯ• 06 мая в 20:43
Ответ дляМудрецыха мира
Коти не ходять в туалет там де їдять або п´ють