Своего не предлагать• 31 мая в 22:50
Розлучення.
Подаю на розлучення. 21 рік в шлюбі. 42 роки. Маю дитину 9 років. Роботи не маю. Житло спільне. Що робити далі не уявляю. Жити, як живу - не можу. Крім відрази і зневаги нічого не відчуваю. Залишаючись в цьому болоті, руйную, знищую себе день за днем. Хто хоче - зловтішайтесь. Хто може - порадьте, поділіться думками. Хто був в аналогічній ситуації - розкажіть свій досвід.
Дякую.
ДеньгиНеСдаю• 31 мая в 22:50
Автор, больше половины браков распадаются. И после развода никто из женщин не умер ещё.
Своего не предлагать
• 31 мая в 22:51
Ответ дляРожки-да-ножки
Треба за щось жити,шукайте роботу.
Шукаю
Весела пiсенька• 31 мая в 22:52
Буде важко фінансово, але мало хто з жінок після розлучення під забором опинилося. Якось буде.
Своего не предлагать
• 31 мая в 22:54
Ответ дляПроходив повз
А з чого тут зловтішатись?
Різні люди тут трапляються.
«А чого роботи не маєш?»
«А чому тищ 100 000$ фінансової подушки не зібрала?»
«А чого не працювала?»
Випереджаючи всіх охочих: бо була дурна, молода, не мала опори, підтримки, потім народилася дитина з серйозними проблемами зі здоровʼям. І так, непомітно, більше 20 років свого життя провела в анабіозі. А більше не можу!
«А чого роботи не маєш?»
«А чого не працювала?»
Бабуся Бетман• 31 мая в 22:55
Когда подавала на развод, тоже была в очень уязвимом положении и с маленьким ребёнком. Ну что, 10 лет прошло, уверенно могу сказать, что справилась. Сложно было, и тем не менее. Вы приняли решение. Теперь думайте как начинать новую жизнь. Работа, жилье, раздел имущества, алименты. Со временем все наладится.
Бадабум• 31 мая в 22:55
Я не зловтішаюсь
Я така сама, але ж дзвіночки були з самого початку, а далі тільки накопичувались
Робота, фінансова незалежність, саме головне, це просто база. У вас все вийде, може з часом ще зустрінете людину з якою буде комфортно
Гарантую неперелевки• 31 мая в 22:55
Это ж не за один день появилось.
У меня давно есть план Б и работа появилась после первого удара колокола по голове. Уже 4 года свой стабильный доход, который не дает покоя моему мужу и не дает возможности манипулировать деньгами (как было в декрете, например).
Своего не предлагать
• 31 мая в 22:57
Ответ дляБабуся Бетман
Це виявляється так важко. І я навіть не про гроші, майно і т.д. Я про те, як важко вперше в житті обрати себе. Зробити щось не з огляду на те, як краще для дитини, для загальної картинки, для всіх, а так, як хочу я.(((
ДеньгиНеСдаю• 31 мая в 22:57
Ответ дляГарантую неперелевки
Это ж не за один день появилось.
И зачем с таким жить?
ДеньгиНеСдаю• 31 мая в 22:58
Ответ дляСвоего не предлагать
Для ребенка не лучше жить в семье, где родители не любят друг друга, это типичная отговорка женщин, которые не могут решиться на развод
Гарантую неперелевки• 31 мая в 22:59
Ответ дляДеньгиНеСдаю
И зачем с таким жить?
Есть причины. Если бы не война, было бы проще развестись.
Своего не предлагать
• 31 мая в 22:59
Ответ дляБадабум
Я не зловтішаюсь
Я не хочу нікого зустрічати. Я хочу просто не бути поруч з цією людиною.
ДеньгиНеСдаю• 31 мая в 23:00
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну, такое. Отговорки обычные
ВсеПроВсехЗнаю• 31 мая в 23:00
На вашому місці поки що не подавала би на розлучення, якщо чоловік не алкаш, не абюзер. Жила б як сусіди, в іншій кімнаті і шукала би роботу, працювала над собою. Болото може нікуди не дітися після розлучення, просто добавиться проблем.
Бабуся Бетман• 31 мая в 23:00
Ответ дляСвоего не предлагать
Я вас понимаю. На меня в тот момент ополчилось огромное количество людей, мол рушу семью. Наберитесь терпения, сцепите зубы и топайте в свое счастливое будущее. Хвалите себя за то, что понимание к вам пришло сейчас, а не в 80. У вас же еще все впереди.
Бадабум• 31 мая в 23:01
Ответ дляСвоего не предлагать
Подивитесь
Зараз у вас задача номер один - сепаруватись від чоловіка і морально і матеріально
А так, кожній людині потрібна людина, хай це не чоловік буде, подруги, майбутні колеги, клієнти, але там де будете відчувати підтримку і прийняття
Своего не предлагать
• 31 мая в 23:02
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я не хотіла бути ініціатором саме через дитину. Мені було б набагато легше, якби пішов він. Але ж ні… Йому нормально. Людина не уявляє собі іншого життя.
ДеньгиНеСдаю• 31 мая в 23:03
Ответ дляСвоего не предлагать
Ребенку все равно, кто инициировал развод.
А вы банально не хотели ничего решать и делать самой и перекинули решение на него
Своего не предлагать
• 31 мая в 23:04
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Яка окрема кімната? Не смішіть) Воно питиме кожного дня, влаштовуватиме скандали, маніпулюватиме грошима.. Нікому не буде спокою. Тут, або співати під його дудку, або рубати одразу.
Своего не предлагать
• 31 мая в 23:05
Ответ дляБабуся Бетман
Мені теж кажуть, що він заробляє гроші. І це, в очах людей, виправдовує все інше.
Проходив повз• 31 мая в 23:06
Ответ дляСвоего не предлагать
Різні люди тут трапляються.
«А чого роботи не маєш?»
«А чого не працювала?»
«А чого роботи не маєш?»
«А чого не працювала?»
Подекуди так в анабіозі до кінця днів і живуть, а ви ще щось намагаєтесь змінити.
Це вже добре.
ВсеПроВсехЗнаю• 31 мая в 23:07
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну може і так. Але з квартири він піти не захоче, не факт, що погодиться на поділ майна. Якщо у вас немає власного житла, вам потрібно буде утримувати себе, дитину плюс оплачувати оренду.
Своего не предлагать
• 31 мая в 23:10
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
І я не піду. Буде поводити себе нормально, нехай живе, як сусід. Ні - викликатиму поліцію щоразу.
Бабуся Бетман• 31 мая в 23:10
Ответ дляСвоего не предлагать
Никого не слушайте, не объясняйтесь, не оправдывайтесь. Вы имеете право на свое мнение и решение. Отдавать отчёт при этом не обязаны. Если на вас давят, ограничивайте или прекращайте общение. Я через это тоже проходила. Болезненно, но необходимо. Ваша задача не отступать от своих намерений и игнорировать любые раздражители. И все у вас получится, не сомневайтесь
Своего не предлагать
• 31 мая в 23:10
Ответ дляБабуся Бетман
Дякую вам.