Яичница с беконом• 12 июня в 11:36
Тривога, безсоння, страх, невпевненість ні в чому. Таке враження, що не живу, а дивлюсь кіно про себе. Світла в кінці тунелю не видно.
Летчица• 12 июня в 11:38
Ментально нервовий інвалід. І зрозуміло, що 4-й рік стресу не може не відобразитись в якийсь момент на здоров´ї ((
Зоряний Шлях• 12 июня в 11:38
Физиология напрямую связана с психикой. Если психологически долго находится в состоянии «не вывожу» то болячки посыпятся как из рога изобилия(
Зоряний Шлях• 12 июня в 11:41
Ответ дляЯичница с беконом
И у меня такое ощущение. Кажется, что я в фильме живу. Так бывает лишь в кино.
все по ГОСТу!• 12 июня в 22:18
Ответ дляЯичница с беконом
Что пьете?
Яичница с беконом• 13 июня в 04:36
Ответ длявсе по ГОСТу!
Что пьете?
Інколи п´ю на ніч гідазепам або мелатонін. Не завжди це спрацьовує. Минулу ніч випила і все одно не спала.
Задумуюсь про антидеприсанти, але паралельно маю аутоімунну болячку і п´ю доволі важкі препарати від неї. То не знаю яка буде реакція разом з антидеприсантами.
Якось так.