Подскажи кто покупал абонемент в Спортлайф? Есть ли там какие-то подводные камни? Как вам зал, условия? Возможно ли заморозить? Хочу купить абонемент, но немного переживаю, так как меньше чем 1
год не продают. Желательно кто во Львове.
Ответ дляIncol
А я бачила рекламу на літо, типу на 3 місяці можна купити зі знижкою, теж цікаво.
Я теж бачила і в вже дізналась. Ти за ці три місяці можеш відвідати всього 10 днів. В рекламі вони гарно розповідають. Тому і вирішила дізнатися тут у того хто купував і знає, що вони ще приховують.
Ответ дляsluoly
Я ходила 2 роки в Спартак. Зал + бас. Є плюси і мінуси. Зараз вже рік ходжу в маленький зал, мені тут більше подобається) в СЛ не повернусь
Я навпаки хочу великий зал, мені не комфортно в маленькому. Всі їдуть після роботи, багато людей і черги біля тренажерів.
Ответ дляNatalia 90
Оце так ’цікавенько’, тобто вся їхня реклам це по факту фейки і надання завідомо неправдивої інформації. Бо планувала скористатися цією акцією.
Ответ дляIncol
Я не знаю на що вони розраховують цією рекламою. Якщо я прийшла, щоб купити абонемент на три місяці, але потім вирішу, що мені і 10 днів вистачить...
Ответ дляNatalia 90
От якраз на Спартаку ввечері завжди триндєц був, дуже багато людей і в залі, і в басі. Вдень менше, комфортніше. Заоаз ходжу в pride gym, невеликі зали, теж мережа. Ввечері такоє є люди, вдень кайф, майже нікого. Але на тренажери все одно менші черги, ніж в СЛ
Ответ дляIncol
Так, в них там є зірочка) та ціна, що в рекламі, має нюанси. Або ранішні часи, або при умові купівлі ще на рк, або ще щось. Я двічі купляла річні і всюди були нюанси. Повний день завжди в них +/- стала ціна навіть зі знижками. І ще, кожен рік ціна того самого абонименту збільшується.
Алина-eb61• 12 июня в 18:03
я вам рекомендую сеть апполо - владелец сильпо - лучшая сеть сегодня
вулиця Кульпарківська, 226А, Львів,
там не оплаты за год
вулиця Кульпарківська, 226А, Львів,
там не оплаты за год