Однозначно• Изменено 12 июня в 21:01

Будь ласка, порадьте дитячого хірурга-уролога в Миколаєві

Сину потрібна операція (варікоцеле) , хочемо зробити лапароскопічним методом. Заввідділенням в обласній на Миколаївській недавно робив сину іншу операцію і ми спитали щодо лапароскопії на наступну операцію, але, як виявилося, він працює тільки традиційним способом. Можливо, хоть може порадити хірурга ?...
Подвійна веселка• 13 июня в 13:59
Щодо дитячого сказати не можу, а от прсто хірург від Бога, це Матвійчук Леонід Васильович. Офігенний і як людина і як професіонал. Вперше попали до нього у 2010 році із татом і я була приємно вражена уважністю, ставленням і професіоналізмом. Для мене людяність, один із надважливих критеріїв і він саме таки. При тому, що ще й професійний. Тоді він був просто лікарем, зараз заввідділенням хірургії. Скільки потім читала про нього, жодного поганого відгуку не зустрічала.

В кінці минулого року зробила одну, а на початку цього року - другу операцію на руках. В іншого лікаря, в іншій лікарні. Чому я дурепа не згадала про нього, коли погодилась, не знаю. Списую на те, що довго шукала причину болей і аж коли знайшла за допомогою гарного неврапотолога, то в тій же лікарні погодилась на операції в хірургії. Бо вже дуже змучилась від болей. Нажаль, тоді мені і вголову не прийшов Леонід Васильович. Ну не згадала, враховуючти обставини і тривалий перебіг хвороби у пошуку причини. Але, тепер, весь час картаю себе, бо перша прооперована рука (права!) досі болить, щось там порушили. Не так, як від защемлення нерву, але все одно постійні болі. Шукаю час, щоби з´здити до Матвійчука на консультацію, чи можна щось виправити, чи тепер це до кінця мого життя... Тож, раджу його. Він неймовірний у всіх сенсах слова.

Спробуйте. Бажаю здоров´я вам і сину!
автор Однозначно • 14 июня в 16:38
Ответ дляПодвійна веселка

Спробуйте. Бажаю здоров´я вам і сину!
Дуже Вам дякую! Спитаю щодо сина. Нехай ускладення минають якнайшвидше! Одужання Вам і здоров´я.
Подвійна веселка• 16 июня в 08:16
Ответ дляОднозначно
Щиро дякую! І Вам здоров´я і щастя! А синулькину якнайшвидшого одужання в професійних руках!