ДинамоКит• 12 июня 2025
Воно дійсно таке смачне? 825 грн за банку варення
Побачила і таак мені схотілося спробувати варення з морошки. Але для мене дуже дорого!
Хто пробував, воно варте тих грошей?
Трохи злякана• 12 июня 2025
Ответ дляРокерША
Це з розряду тих варень, як з горіхів, шишок і троянди. Ложку взяв і потім та банка все життя стоїть в холодильнику.
з троянд шикарне для мене, хоча б за 800 грн я б його не купувала звісно.
Чупокабра• 12 июня 2025
Ответ дляЯ натуралка
Це як я смотрю на кленовый сироп. Все время хочется, но когда смотришь на цену...
Даже не смотрите. Он вообще никаких денег не стоит)
ДинамоКит
• 12 июня 2025
Ответ дляЯ натуралка
А ще багато підробок буває кленового сиропу. Той що справжній - дорогий, але смачний, хоча мед мені звичніший
Чупокабра• 12 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
А чем он вам вкусный? Он же кроме вкуса сахара никакого другого не имеет
ДинамоКит
• 12 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Як це не має? Має свій специфічний смак. Може вам підробка трапилась
Чупокабра• 12 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
Ага, в Канаде одни подделки).
Его в Канаде варили с голодухи, но находятся такие как вы, котрым все ’заграничное’ вкусное)
Мафиозная• 12 июня 2025
цена за экзотику, я жила на севере и мы собирали морошку, достаточно вкусно, но малиновое варенье однозначно намного вкуснее, конечно цена просто за редкость.
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляМафиозная
В Україні. Житомирська, Київська область. Там морошки дофіга.
Але Ви праві-я обиру малину чи чорну смородину
Трохи злякана• 12 июня 2025
Ответ дляАлесс
Я специально завела розу для варенья. А варить его лень)😂
Вы пробовали варенье с роз?
Да, бабушка и тетя раньше варили, на даче росла чайная. Мне очень нравилось
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
У мене і досі є. Ніхто навіть на зарах того варення не пепеносить.
Кажуть, що смердить духами. І ми теж не любили і дитинстві, коли казати правду
Трохи злякана• 12 июня 2025
Ответ дляReintTycha
я могла полбанки за раз съесть)
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
я могла полбанки за раз съесть)
А я не любила. І не люблю. Як і варенння з грецьких горіхів.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 июня 2025
Ответ дляШальная коклетка
Это вряд ли. Просто она довольно редкая, растет на болотах)) Во всех смыслах)) На вкус ничего такого экстраординарного.. Но красивая)
Я слішала, что голубика редкая и на болотах. А ее везде віращива.т, но продают по цене платины
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
я могла полбанки за раз съесть)
Я так обожнювала з аронії.
А вона має дійсно дуже виражений ефект зниження тиску. І я після півлітрової баночки була сама не своя))
ЛісАпетная• 12 июня 2025
Ответ дляРокерША
Ну варення з шишок досить корисне і смачне, мої діти завжди п´ють чай з ним взимку
Я натуралка• 12 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
У менамаркеті в Києві раз був за 1500 грн.
РокерША• 12 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
У мене три роки вже чіліть в холодосі, хіба гості коли поїдять.
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
Я додаю ягоды шипшини. Тоді нема смаку хвої
ЛісАпетная• 12 июня 2025
Ответ дляReintTycha
А мої навпаки люблять)) ще й шишки жують
ЛісАпетная• 12 июня 2025
Ответ дляReintTycha
А як можна додати, якщо шишки збирають у квітні, а шипшина восени?
ReintTycha• 12 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
Шипшину сушену.
Я більш люблю заморожену- Але то на любителя
Джага-джага• 12 июня 2025
Ответ дляНезламна Україна
Не, лучше покажите что интересного можно купить на розетке
Я натуралка• 12 июня 2025
Ответ дляАлесс
Вы пробовали варенье с роз?
Я много раз ела. Очень вкусное. Очень.
Я натуралка• 12 июня 2025
Ответ дляReintTycha
А мне наоборот нравится со вкусом хвои, но когда очень очень маленькие шишички, а не уже шишки малютки...