Кошка Мурка• 13 июня в 14:44
Вафельний торт з горішками
Спробувала такий вперше, мені смачніше ніж з вареною згущенкою.
Вафельні коржі, крем: взбити пачку м´якого масла, додати банку згущенки сирої і ще раз добре взбити міксером. В кінці додати горішки підсмажені( в мене арахіс був) і перемелені і ще трішки збити. Крем просто пушка, такий смачний. Ще читала так роблять замість горішків кокосова стружка
Пилосмок працює• 13 июня в 14:58
Дівчата, хто купує готові коржі для тортів, яку марку обираєте?З вафельних часто роблю, вже трохи набридлі такі торти.
Фото для приклада.Шукаю смачні на медовий та Наполеон.
Кошка Мурка
• 13 июня в 15:03
Ответ дляПилосмок працює
Бачила в аврорі коржі на спартак, але не пробувала
Гомосноб• 13 июня в 15:07
Ответ дляСегодня сержусь
Чому так багато тортів в топі? Скарга😁
Хочу!
то жиртрести пишуть у сподіванні,що всі почнуть їсти і їх жир не так буде виділятися на фоні інших.
Говорю-балакаю• 13 июня в 15:10
Приятного аппетита) Мы всегда делали с орехами, но немного по-другому)
Мати тріля• 13 июня в 15:35
Ответ дляГимли
И я . Придется сделать
Все есть кроме коржей, лень идти)))
Мати тріля• 13 июня в 15:49
Ответ дляГимли
А я не поленюсь и пойду вечером все куплю на торт)
Тогда с вас фото)))