ПлакалаВАвто• Изменено 13 июня 2025

Звідки у людей кошти відкривати заклади та ходити у них?

Я з обласного центру, центральна Україна. Мало не щомісяця відкривається якийсь заклад. Ресторани з високим чеком. Купа відвідувачів, дорогий одяг, авто.
Я звісно дуже рада, проте мені цікаво, звідки в людей стільки коштів під час війни, коли ціни на все від літака?
Леди Г• 13 июня 2025
Ответ дляМішечок щастя
Всі мої знайомі, заробляючи чесною працею, по таким закладам ходять раз-два на рік, а так,в основному, ’культпохід’ в атб.
То они про отримувачів Грантов от Европы и государства.
Смотрите тут например
Леди Г• 13 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ринок сформований, нових вакансій дійсно дуже мало і джунов не набирають. В тому то і парадокс, що на $1 тис знайти роботу в ІТ вкрай важко. Але ті хто вже в цьому бізнесі хочаб 3-4 роки, ті заробляють добре.
А що буде на підьомі?
Приватні курми англійської чі математики?
Або якась інша сфера?
Куди йти з англійською В2 , чи може її чимось доповнити?
неДоПриличий• 13 июня 2025
Корупціонери, бариги, які на війні збагачуються.
svecola• 13 июня 2025
шоколад и его шайка вкладывают награбленные деньги в бизнесы
Кондуктор маршрутки• 13 июня 2025
Крутий у вас обласний центр, у Києві он купа закладів позачинялась, особливо серед кафе та ресторанів.
svecola• 13 июня 2025
Ответ длянеДоПриличий
оо за барыгу вы точно сказали.петька.
svecola• 13 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
ну и я с цу и автор права...
Кондуктор маршрутки• 13 июня 2025
Ответ дляsvecola
ну и я с цу и автор права...
Мабуть, до вас переїхали ))
svecola• 13 июня 2025
ондо в стране война а шоколад на 3 место фобс вылез.украинцы мешками конфеты с тортами гребут.ишь ты..
svecola• 13 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мабуть, до вас переїхали ))
у нас недвиги космос и ланусов нет.и это не прикол
Кондуктор маршрутки• 13 июня 2025
Ответ дляsvecola
Депресію та стрес заїдають, нічого дивного, як раз
Inconvenient• 13 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Воно не скудноє, воно найзручніше зараз і вигідніше, ніж виготовляти, транспортувати, створювати, продавати. Хоча продавати можна також, все що належить державі
Землі, установи, тощо.
Воно в усіх таке, це уявлення.
неДоПриличий• 13 июня 2025
Ответ дляsvecola
оо за барыгу вы точно сказали.петька.
Таких пєтьок багато
Нетутешня• 13 июня 2025
Автор, працюю в заміському готелі. Кожен день бачу, як діти 2004 року народження витрачають по 20 тис за добу. Про дорослих навіть мовчу...
Дама_из_рекламы• 13 июня 2025
Ответ дляЛеди Г
А що буде на підьомі?
Або якась інша сфера?
В сенсі? Тобто нічого окрім В2, більше ніякої спеціальності?
Леди Г• 13 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Вчитель
Дама_из_рекламы• 13 июня 2025
Ответ дляЛеди Г
Вчитель
Вчитель якого предмета?
Потішаюся• 13 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Автор, війна йде, гроші пиляються. Величезне бабло яке виділяється на фіг зна що, тільки не на армію і переселенців, тече в чужі кишені. Тому вони її не закінчують.
Якщо брати по «розпилу», то крадуть мільйонами на посуді, той в якому їжу подають, для військовослужбовців. Це те, що я знаю)
Що вже казати за інші напрямки, на війні можливості накрасти страшенні
Замурмишка• 13 июня 2025
Ми 3 заклади відкрили і 4 закрили під час війни.
Але да, таким як ви здається, що ми постійно відкриваємо щось нове.
Цветов Мне срочно• 17 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
Я знаю на цьому форумі особисто лише одну бізнесвумен. Для вас може вона і працює і розвиває свій бізнес. А для мене вона шахрайка і крадійка. Мені не шкода, якщо її тут опустять.
хто це і шо за бізнес у неї