Тишком_нишком• 13 июня в 08:54
Відгукніться хто зараз відпочиває в Болгарії
Привіт! Скоро виїзд і переживаю за t повітря і моря. Їдемо з дітьми, тому це дуже важливо. Відгукніться, хто відпочиває зараз ви купаєтеся в морі? А то погода в Києві м´яко кажучи мене лякає( Цікавить в ідеалі Албена або поряд.
Тишком_нишком
• 13 июня в 09:03
Ответ дляКаркуша Клара
А до чого Болгарія до погоди в Києві?
Переживаю. Дивлюся, що там t повітря не більше 25-26 , от запитую тих, хто по факту там відпочиває
ОдинРазНадетое• 13 июня в 09:07
Ответ дляТишком_нишком
Вы отмените выезд поэтому?
Каркуша Клара• 13 июня в 09:11
Ответ дляТишком_нишком
А Київ причому?
Тишком_нишком
• 13 июня в 09:14
Капець, чому всі такі злі (
Звичайне питання, просто поцікавилася...
Каркуша Клара• 13 июня в 09:15
Ответ дляТишком_нишком
Капець, чому всі такі злі (
Подивіться мапу погоди онлайн. З температурою повітря, опадами, напрямком та силою вітру.
І Болгарія це не Київ. Погода в Албені може бути не такою, як в Кітені, наприклад
Тишком_нишком
• 13 июня в 09:18
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую. Дивлюся кожного дня. Хотіла реальних відгуків почути . Розумію, що клімат різний і по відчуттях +25 в Києві і там можуть бути різні .
Але вже все зрозуміла, запитувати тут не реально.
МЕСТО_Встречи• 13 июня в 09:20
Сейчас едем с Солнечного берега. Все ок, было жарко, солнечно. Вода для меня только последний день была теплая ( по ощущениям 23-24 )а так очень много купались
Тишком_нишком
• 13 июня в 09:21
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую)
МЕСТО_Встречи• 13 июня в 09:21
Ответ дляТишком_нишком
Там, когда погоду писали 24-25 ,то мы сгорали на пляже. У ребенка плечи облазят
Каркуша Клара• 13 июня в 09:39
Ответ дляТишком_нишком
І в кожної людини теж свої відчуття довкілля
Марафетчица• 13 июня в 10:10
В червні погода в Болгарії дуже мінлива, часто дощі.
Купатися можна але вода прохолодна.
Сама купляю квіти• 13 июня в 10:27
Жара нереальна. Мене так сонечко ніколи не палило. Море тепле. Пісок на пляжі гарячий
Сонячний берег
барабанщица• 13 июня в 10:34
Ответ дляТишком_нишком
Капець, чому всі такі злі (
Не злые,просто любят цепляться к словам,классика
Відморожена• 13 июня в 11:54
Ответ дляТишком_нишком
Авторе, подивіться останні теми про Болгарію в цій гілці, там відписувалася пані, без аноніму, живе в Бургас. Я теж на днях про погоду питала. Вона вам відповість. А я сьогодні питала знайому, яка зараз в Сонячному Березі, сказала що море теплішає з кожним днем. Я в липні планую поїздку, думаю вже добре прогріється.