Сіточка• 13 июня в 11:46

По мотивам одной из тем, просто секс

Расстались с мужчиной, с которым есть общий ребенок , через неделю он уже с новой дамой жил и я так понимаю , завел он ее давно именно поэтому наши отношения испортились до такой степени, что я не выдержала и ушла , ревела долго .Но решением для меня стал сайт знакомств, я познакомилась с мужчиной и завела с ним интрижку, заранее зная, что он мой спасательный круг , таким образом я вышла с глубокой депрессии , имела классный секс и приятное времяпровождение , отношения эти я закончила , бывшего забыла . Так вот, почему многие осуждают такой способ выхода из депрессии ? Чем он плох по вашему мнению ?
Я_и_моя_собака• 13 июня в 12:07
Ответ дляБезпринципова
Йдіть собі, догоджуйте і піклуйтесь, щоб не дай боже не зробити щось хороше для себе, що образить інших.
Вже, ви написали і я побігла. Придивіться курява ззаду, біжу догоджати, всім. І щоб я без ваших порад робила?
Безпринципова• 13 июня в 12:07
Ответ дляПешитеБесАшипок
’Будьте людиною, а не як я’ - пишеться значно коротше, а зміст той же
Давайте, буде в старості що згадати : ’мене всі любили тому що я була зручна’. Це справді досягнення в житті. Вітаю
Проходив повз• 13 июня в 12:07
Ответ длявсемВсёИмного
На сайте знакомств такое сокровище? Не верю)
Зробить висновки, а потім буде ’а чо там адні казли какіє-та’
Безпринципова• 13 июня в 12:08
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я маю всі біологічні ознаки людини. То чому я не людина? Докажіть
Проходив повз• 13 июня в 12:08
Ответ дляБезпринципова
Це якась новомодна мулька, якщо бути вихованою людиною, а не кінченим егоцентричним стервом - це вже ’зручна’ і тд, прибацане покоління якесь
Я_и_моя_собака• 13 июня в 12:09
Ответ дляБезпринципова
А вас всі любили, ви нікому не відмовляли? Любові вистачить на всіх. Тоб то секса. Питання.
Проходив повз• 13 июня в 12:09
Ответ дляБезпринципова
Бо не спроможні усвідомити що людина це трохи більше за набір біологічних ознак
Безпринципова• 13 июня в 12:10
Ответ дляПроходив повз
Мені 45. Це яке покоління? Якщо покоління щасливих людей - так, це я.
І Що ви вашому розумінні - ’вихована людина’?
всемВсёИмного• 13 июня в 12:10
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Всі хвороби так лікуєте?
Якщо її попередній чоловік її оскорбив і ігнорував як жінку, то так, це лікується саме гарним сексом.
Але гарний секс така рідкість, та ще й з забезпеченим, що ця історія виглядає брехнею)))
Чемна панночка• 13 июня в 12:11
Ответ дляArctic777
Плохо, обычная давалка
А почему давала? Скорее бралка
Безпринципова• 13 июня в 12:11
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, мене кидали, і я кидала. І я любила, і мене. І що? Відношусь до цього як до корисного досвіду.
Проходив повз• 13 июня в 12:11
Ответ дляБезпринципова
’Люди́на (лат. homo; українське слово походить від прасл. *ljudъ) — жива, наділена інтелектом істота, суб´єкт суспільно-історичної діяльності і культури.’ (с) Вікіпедія

Там бачите, критеріїв трохи більше за біологічні ознаки, навіть прямо у визначенні...
ТайТаке• 13 июня в 12:12
Ответ дляArctic777
Плохо, обычная давалка
Ну а вы , милочка/ милочек, конечно же необычная давалка.А знающая свой ценник,
Безпринципова• 13 июня в 12:12
Ответ дляПроходив повз
А що ще? Які ознаки людини, окрім біологічних, ви можете назвати?
Проходив повз• 13 июня в 12:12
Ответ дляБезпринципова
’Відмінними рисами людини, які визначають її унікальність у Всесвіті, є її свідомість, здатність мислити і здатність здійснювати вільний вибір, брати відповідальність за власні дії; наявність моральних суджень.’ (с) Вікіпедія
всемВсёИмного• 13 июня в 12:13
Ответ дляПешитеБесАшипок
Наявність вагіни ще не робить людиною
Саме тому ви гвалтуєте жінок? Що вони не люди?
Я_и_моя_собака• 13 июня в 12:13
Ответ дляБезпринципова
Вихована людина Та, яка не називає чоловіків матнею, а жінок закомплексованими істотами. Та що не дає оцінок і порад коли її не просять. Це мінімум.
Безпринципова• 13 июня в 12:13
Ответ дляПроходив повз

Інтелект - це не біологічна ознака? А яка? Божественна?
ТайТаке• 13 июня в 12:13
Ответ дляБезпринципова
А вы лучше автора, или хуже? И как называется особь, которая вешает ярлыки и даёт оценку, не имея соответствующего профильного образования, знаний и навыков?
И при этом безграмотное))
автор Сіточка • 13 июня в 12:14
Ответ дляГоспожа_тамагочи
еще одно доказательство , что самообман! А если бы вы сейчас узнали, что тот чувак вас т..х тоже доказывая себе, что он шикарный мужчина ,потому что его тоже бросили?
Мне все равно)
Безпринципова• 13 июня в 12:14
Ответ дляПроходив повз

В цьому тексті не перераховані ніякі ознаки. Це терміни. Ви хоч освіту якусь маєте?
ТайТаке• 13 июня в 12:14
Ответ дляПроходив повз
Ну якщо ви людина, а не просто тварина, то так, було б непогано мати крихту емпатії і користуватись ротом ще й для комунікації
Какая обида
Проходив повз• 13 июня в 12:15
Ответ дляБезпринципова
Ну ви от вже котре повідомлення пишете і не можете втямити що ’я кидала’ і ’суб´єкт суспільно-історичної діяльності і культури’ та ’брати відповідальність за власні дії; наявність моральних суджень’ - це несумісні речі.
Показушница• 13 июня в 12:16
Ответ дляБарбітта
Я бы обрыгалась
Вы были в такой ситуации? Прошли ее?
Безпринципова• 13 июня в 12:18
Ответ дляПроходив повз
Чи унікальна я - так, як і всі інші люди.
Свідомість - так, маю. Усвідомлюючи себе як індивідум.
Здатність мислити - так, адже спілкуюст тут з вами якось
Вільний вибір - також маю. Обираю себе.
Відповідальність - так, чому б ні. Сама винувата, що вступила в тупе сперічання з вами
Моральні судження - так, маю. Ніколи не ображу більш слабкого. Не вб´ю задарма, і не назву шлюхою того, хто живе так , як має змогу жити.

То чому ви стверджуєте, що я не є людиною?
Показушница• 13 июня в 12:18
Я тоже ушла когда узнала об измене и он тоже начал с ней тут же жить (потом сменил на следующую), а я пошла на тиндер, за 1 день нашла мужчину. Секс был только месяца через 3 но все было настолько фигово что мы тут же р расстались. А вообще 3 месяца он меня своей болтовней как раз из депрессии выводил. Я даже чуть увлеклась. Но все равно помог больше психолог)))
Безпринципова• 13 июня в 12:19
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну, ок, я не вихована людина. Але мені з цим ок. Живу в комфорті
автор Сіточка • 13 июня в 12:19
Ответ дляПоказушница
Вам не повезло , надо было посидеть не день, а несколько )))
Я_и_моя_собака• 13 июня в 12:20
Ответ дляБезпринципова
Вільний вибір - також маю. Обираю себе.

Ви пишете лайно, на адресу незнайомих вам людей. Ви людина звичайно але питання яка? Ви не несете відповідальності за потік свідомості, який тут малюєте, людина це ще й відповідальність за те, що ти несеш в маси.
Показушница• 13 июня в 12:21
Ответ дляСіточка
У меня был запрос на поддержание моего морального духа морально-стойким. Это я получила. Ну а другое... не повезло))))