Сіточка• 13 июня 2025

По мотивам одной из тем, просто секс

Расстались с мужчиной, с которым есть общий ребенок , через неделю он уже с новой дамой жил и я так понимаю , завел он ее давно именно поэтому наши отношения испортились до такой степени, что я не выдержала и ушла , ревела долго .Но решением для меня стал сайт знакомств, я познакомилась с мужчиной и завела с ним интрижку, заранее зная, что он мой спасательный круг , таким образом я вышла с глубокой депрессии , имела классный секс и приятное времяпровождение , отношения эти я закончила , бывшего забыла . Так вот, почему многие осуждают такой способ выхода из депрессии ? Чем он плох по вашему мнению ?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Ну ви от вже котре повідомлення пишете і не можете втямити що ’я кидала’ і ’суб´єкт суспільно-історичної діяльності і культури’ та ’брати відповідальність за власні дії; наявність моральних суджень’ - це несумісні речі.
Тобто я не мала права кидати, а мала терпіти, щоб стати моральною істотою ? І скільки мала терпіти? До кінця життя? Це нормально в ’вашому суспільстві’ бути терпілою?
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви пишете лайно, на адресу незнайомих вам людей. Ви людина звичайно але питання яка? Ви не несете відповідальності за потік свідомості, який тут малюєте, людина це ще й відповідальність за те, що ти несеш в маси.
Та поки не зрозуміло чи автор усвідомлює що усе перелічене, в принципі, відповідає +- будь-якій тварині, а так і не робить з неї людину...
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Процитуйте мені лайно, яке я писала?
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Ви самі до життя у суспільстві не пристосовані і собі підібрали подібних... сумно як для 45
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
А вы лучше автора, или хуже? И как называется особь, которая вешает ярлыки и даёт оценку, не имея соответствующего профильного образования, знаний и навыков?
Особь, матня, істота, мамині корзиночки, завистлива не давалка, словниковий запас щасливої людини
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Які докази того, що я не людина? Ви ж самі навели список ознак людини. Я на кожну ознаку дала характеристику, що маю всі ці ознаки в собі. Наведіть ознаки, які показують, що я не людина?
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Процитуйте мені лайно, яке я писала?
Відфільтруйте і почитайте себе.
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Ну тільки винесли за дужки що спростили кожну з цих ознак до такої міри аби моя кішка відповідала кожній з них не меншою мірою за вас
Санька-4b93• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Ви не неправильная женщіна, а просто гімняна людина.
Всього-то.
Ой, божечки, и кто это у нас такой ранимый ?
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Сто відсотків.
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Мені прекрасно живеться. Вам сумно? Мені ні, у мене все норм. А те, що ва сумно через якусь незнайому вам людину (яку ви за людину не вважаєте) - ось тут варто замислитись...
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Це через те що я усвідомлюю себе частиною суспільства, а ви - ні.
Очевидно ж?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І це лайно? ))) смішно навіть відповідати ліньки
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Спростила? Ви надали прості ознаки, кожна по 2-3 слова. А хочете розгорнуту простиню на кожну просту ознаку?
То давайте більш складні ознаки - таку саму відповідь я дам, розгорнуту
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Добре, ви людина такою ж мірою як і моя кішка.
Тільки ’трохи’ поступаєтесь у емпатії
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
,Звичайно, це лайно. Це те, чим люди відрізняються поміж собою. Слово, текст, спілкування мають величезне значення. Як ви висловлюєте свої думки.Те чим відрізняються щасливі від нещасливих. У вас проблеми. Відповідати непотрібно Нічого адекватного ви не напишете. У вас не вийде
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Очевидно ж?
Я поза межами суспільства і не є частиною отари овець. Це так. Я роблю те, що мені особисто корисно. А догоджувати суспільству - навіщо?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Тільки ’трохи’ поступаєтесь у емпатії
То і ви така сама людина, як моя собака. Завжди зчитує мої емоїії і намагається догодити. Вона і життя готова заради мене віддати. То ви - собака?
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
’суб´єкт суспільно-історичного процесу’ / ’поза межами суспільства’
Ну шо ж вам так тєжко дається бачити речі що одна одній суперечать
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Це саме смішне, ви зараз на форумі з десятками людей, на сторінці. Тепер вони ще й вівці. Цікаво хто ви в цій отарі?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
То ваша думка, ви на неї маєте право.
Я маю свою. І ваша думка мене не бентежить, як і моя - вас.
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Суб´єкт історичного процесу - не мій вибір
Бути поза межами чогось - мій свідомий вибір.
Де ж суперечність? Ви точно мислите як індивідум, а не транслюєте думку суспільства? А свої власні воля и вибір у вас є ?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я не в отарі. Я десь за межами. А в отрару приходу тільки тоді, коли мені це вигідно і зручно
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Як і вовк коли зголодніє. Тільки не стверджує що він - людина.
Я_и_моя_собака• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Але ж негатив треба десь зливати, щасливі людині.))
Проходив повз• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну тут да, 1:0 на користь вовка
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Якщо б в мене було тіло вовка - то чому б мені не називати себе вовком? Але так склалось, що в мене тіло людини. Тому маю право називатись нею.
Доречі, а які ваші критерії, по яким ви відділяєте людину від не людини? Наприклад, малі діти - вони люди чи ні?
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це робить з мене людину? Вовки не вміють зливати негатив.
Безпринципова• 13 июня 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Кожен зливається негатив по своєму. Ви - догоджуєте суспільству, якому плювати на вас. Так ви робите сенс своєму існуванню
БершкомангоЗар• 13 июня 2025
Автор, лично я не вижу повода вас за что-то осуждать. Вам стало легче - это самое главное. Вы - свободный человек, из семьи никого не увели, вам было хорошо, какие к вам вопросы?
Осудить вас за такое могут только женщины очкарики в юбке.