Речь о муже, сейчас вечером должен прийти за сыном. Договорились 3 дня сын у него, 3 у меня. Люблю его, но жить вместе мы больше не можем. Я когда-то, смогу его разлюбить?
Ответ дляNesmeyanaYa
Почитайте свої теми на старому акаунті
Это мой единственный аккаунт
Ответ дляВалькірія
Зможете. і ще й будете думати, чого я так за нього чіплялася.
Я так надеюсь. Надоело утром просыпаться с тоской. Благо сын, не дает скучать, п щас если у него 3 дня будет, то даже и не знаю, как оно будет
NesmeyanaYa• 13 июня в 16:56
Ответ дляSolar Cloud
Поїдьте в Одесу, ви ж так хотіли
Ответ дляNesmeyanaYa
Поїдьте в Одесу, ви ж так хотіли
Самі їдьте туди))
Ответ дляInsin
почему многие советчицы бывшего мужа называют мужем?
Привычка
Ответ дляNatalia505
Чому ви більше не можете жити разом? З якої причини?
Не понимаем друг друга
Natalia505• 13 июня в 18:55
Ответ дляSolar Cloud
Не понимаем друг друга
Хтось зрадив? Не розуміємо один одного, це не привід для дорослих людей не жити разом. Він погано до вас ставиться?
Ответ дляNatalia505
Не, никто никому не изменял. Были моменты, плохо относился, мне не надо работать, только ему борщи варить, мне это не интересно. У меня полно планов и амбиции , не разделил. И вообще я слишком вспыльчивая, так сказал
Natalia505• 13 июня в 19:07
Ответ дляSolar Cloud
Ну реально, якщо ви його любите, невже борщ може бути проблемою? Мі всі йдемо на компроміс. Ви офіційно вже розлучені?
Natalia505• 13 июня в 19:08
Ответ дляSolar Cloud
А мне он надоел со своим домоседством
Яка у вас різниця у віці?
Ответ дляNatalia505
Ні. Та мне не жалко тот борщ сварить. Я готовить в принципе люблю. И всегда приготовлю, если надо. Надоело, что не поддержтвает меня ни в чем, раньше поддерживал
Natalia505• 13 июня в 19:10
Ответ дляSolar Cloud
9 років
Це багато пояснює. В чому саме він вас не підтримує?
Ответ дляNatalia505
У роботі ,мені не треба працювати і точка. А я не можу. Запитала, а як що не дай бог з тобою трапиться, що я робитиму? Алекс гроші тобі надсилатиме( його роботодавець)
мені таке не підходить
Natalia505• 13 июня в 19:21
Ответ дляSolar Cloud
мені таке не підходить
Але ж ви завжди працювали, в цьому шлюбі, чи ні? Це ж не за рік почалося? Гірше коли вам немає на кого залишати дітей, а чоловік неспроможний забезпечити родину і вас штовхає на будь яку роботу. Якщо є в обох почуття, можна домовитись, бажання має бути домовлятись. Нафіга ви вбиваєте почуття? Я вас обох маю на увазі.
Natalia505• 13 июня в 19:24
Автор, я не часто так ´чіпляюсь´ до людей. Я не відчуваю у вас бажання жити без нього. Не треба робити собі гірше. Це нажаль наша жіноча природа, завжди створювати собі проблеми.
Ответ дляNatalia505
12 лет в браке, из них 7 я работала. Потом он меня дернул. Бросай, занимайся дочерью. Бросила, хотя у меня все было просто шикарно. Дочери, почти 15, сыну 3 года, сын ходит в садик. Я не хочу сидеть дома. Он меня не понимает. Вчера приходил, разбирались на балконе с жалюзами, смеялись, полезла его целовать. Сказал, так прекрати ,не смей меня целовать. Сейчас пришел, забрал сына. Только спросил, шде дочь, она вообще дома бывает?
Natalia505• 13 июня в 19:58
Ответ дляSolar Cloud
Ви офіційно вже розлученні? Мабуть дали йому під три чорти? Стільки років шлюбу ніколи не проходять безслідно. Він ще охолоне.
Ответ дляNatalia505
Ні, не разведены