Джонсонюк• 18 мая в 22:42

Як я би хотіла закохатися знову…

Я закінчила (точніше чоловік сам подав на розлучення) стосунки 10-ти років😩 є спільна дитина.
Стосунки були важкі та травматичні
Але я така людина, що без мужчини мені важко.
Але мужчина мужчиною , а мені хочеться саме закохатись . Ну і де знайти знову це відчуття кохання?.. сайт знайомств це помийка
Ищу-брожу• 18 мая в 22:44
Ну а где,как не на сайте знакомств?да,придется,чуть порыться в какашках,но вполне возможно там найти свой брильянт. Проверено на себе😉
Секс-Бомба• 18 мая в 22:44
Мужчину можно найти везде. А с ним есть шанс и любовь заиметь.
автор Джонсонюк • 18 мая в 22:45
Ответ дляСекс-Бомба
Я б хотіла, щоб так легко було як Ви написали що всюди) сьогодні ходила в супермаркет Боже іноді йде мужчина і такий гарний запах парфумів)) але бачу ага обручка на пальці то для мене це ні) ну навіть якби не було то не побігла б за ним звичайно)
автор Джонсонюк • 18 мая в 22:46
Ответ дляИщу-брожу
Повірте, я 10 років в какашках рилась ))) 😂😭то я про колишнього
Секс-Бомба• 18 мая в 22:48
Ответ дляДжонсонюк
А зачем бежать за мужчиной? Вы так представляете знакомство?
Помогалочка• 18 мая в 22:48
Я ни разу в жизни не влюблялась. А мне уже 48. С мужем дружим и дружили, уважение, совместимость. Но я знаю что такое материнская любовь, есть сын.
автор Джонсонюк • 18 мая в 22:48
Ответ дляСекс-Бомба
Та ні я ж тому і написала)) що не бігла б за ним) а як оце знайомитись як воно відбувається вже і забула
автор Джонсонюк • 18 мая в 22:49
Ответ дляПомогалочка
Ойой 😯 Ви просто одружена я невпевнена, що бажати вам закохатись в житті буде доречно бо чоловіка куди дінете 😂
Помогалочка• 18 мая в 22:50
Ответ дляДжонсонюк
Ну да А я вам желаю влюбиться и быть любимой.
автор Джонсонюк • 18 мая в 22:51
Ответ дляПомогалочка
Дякую ❤️❤️❤️
Злива інформації• 18 мая в 22:57
Ответ дляДжонсонюк
Зачем вам любовь? Вы ее уже имели, бог решил, что для вас 10 лет достаточно... Все, теперь пора начинать работать, а не фигнёй страдать, любовь - не для вас, для вас работать и зарабатывать деньги тяжёлым трудом, а там может и бог на вас сглянется и подкинет вам какое-то хобби и забудете вы о мужиках, что с них взять? Большинство - безмозглые существа...
Моль Моллівна• 18 мая в 23:09
Я бы тоже хотела влюбиться, но так чтоб потом не было горестно и обидно
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:13
Ответ дляЗлива інформації
Справа в тому, що всі ці 10 років кохання не було. Тому так… А те що треба мені багато працювати то так.
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:16
Ответ дляМоль Моллівна
Так. І мені вже вистачило цієї болісної боротьби
А хочеться просто любові) і трішки щастя
Весела бджілка• 18 мая в 23:18
Ответ дляПомогалочка
А я до сих пор иногда влюбляюсь, при том что мне 44, муж у меня есть. Не знаю, наверное, мне просто скучно, если все ровно.
Моль Моллівна• 18 мая в 23:18
Ответ дляДжонсонюк
Я тоже не могу через сайты знакомств, не хочется быть в большом списке выбора и не хочется тоже выбирать среди тысячи фотографий. Хочется чтоб была особенная встреча.
Злива інформації• 18 мая в 23:20
Ответ дляДжонсонюк
Это вы себя переубеждаете? Может и была любовь, просто вы оба ее не сберегли. Или кто-то влез своим свиным рыльцем.
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:22
Ответ дляВесела бджілка
А що таке 44 роки? Це багато? Особисто для мене ні.
Ну маючи чоловіка закохуватись то ви молодець)) а мені немає в кого закохуватись
А хотіла б
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:22
Ответ дляЗлива інформації
Ні, це правда. Він мене не любив , а я потім розлюьила
Зустрілись дуже молодими просто
Злива інформації• 18 мая в 23:23
Ответ дляДжонсонюк
Щоб було щастя треба себе любит. Побалуйте себе, купіть собі якийсь подарунок, те, що вам давно хочеться, або щось, що в майбутньому буде мати для вас спогади.
Злива інформації• 18 мая в 23:24
Ответ дляДжонсонюк
Зустрілись дуже молодими просто
Звідки ви знаєте, може він вас дуже сильно любив, просто ніколи вам це не говорив...
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:27
Ответ дляЗлива інформації
Хто любить той не бʼє і не зраджує і хоч трішки має поваги) йому було є і буде всеодно на мене. Я максимум була для нього прибиральницею і повар. І груша час від часу
Злива інформації• 18 мая в 23:32
Ответ дляДжонсонюк
Моде навпаки він вас любив, а хтось йому капав на мозок, що ви не любили його. Ви не переживайте, ці хтось подавиться ним...
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:37
Ответ дляЗлива інформації
Я не переживаю. Вже скільки можна. Нехай буде щасливий. Він точно буде.
А я якось буду😊
автор Джонсонюк • 18 мая в 23:38
Ответ дляЗлива інформації
❤️
Злива інформації• 18 мая в 23:54
Ответ дляДжонсонюк
А я якось буду😊
Вам би до психолога сходити.
Шальная коклетка• 19 мая в 08:04
Ответ дляДжонсонюк
Пишу не по вашому питанню, а просто може комусь буде цікаво. Часто привабливі чоловіки - це відзеркалення їхньої жінки. Одяг - підібраний жінкою, парфум - подарунок жінки, те що він нормальної статури - так це тому що жінка готує дієтичні страви