Речь о муже, сейчас вечером должен прийти за сыном. Договорились 3 дня сын у него, 3 у меня. Люблю его, но жить вместе мы больше не можем. Я когда-то, смогу его разлюбить?
Natalia505• 13 июня 2025
Ответ дляSolar Cloud
Ні, не разведены
Він хоче розлучення, говорить про це?
Ответ дляNatalia505
Він хоче розлучення, говорить про це?
Нічого не каже
Ответ дляNatalia505
Він хоче розлучення, говорить про це?
тільки віддай сина, тільки його люблю в цьому житті, каже
Natalia505• 13 июня 2025
Ответ дляSolar Cloud
Нічого не каже
Все буде добре. Вам треба для себе чітко визначити пріоритети. Якщо він для вас важливий, а він важливий, це читається. Запхайте трішки свій характер подалі. Це не означає йти в нього на поводу. М´якше, тонше, спокійніше врешті решт. Розмовляйте, поки ми живі, все можна виправити. Шкода часу на сварки, на нерозуміння. У вас все буде добре, якщо ви цього прагнете. Дайте йому час, не давіть, не вимагайте. Може він втомився, так буває. Він так само має право на свою думку, на свої почуття.
Ответ дляNatalia505
Я зрозуміла. Дякую 🌸🌸
Natalia505• 13 июня 2025
Ответ дляSolar Cloud
Я зрозуміла. Дякую 🌸🌸
Я вашу ту енергетику, неймовірну, через екран відчуваю. Жити з такими людьми також непросто. Особливо домосЄдам.
удачі вам.
Ответ дляNatalia505
удачі вам.
Дякую, ще раз
Так я непроста людина, і чоловік теж