Сонячний день• 13 июня 2025
Як ви розумієте, що ваш кіт погано себе почуває?
На які ознаки звертаєте увагу?
Голодаю• 13 июня 2025
Не ест, не бегает, не выворачивается пузом кверху, а только лежит в позе хлибчика с полуприкрытыми глазами
Бутерброд и я• 13 июня 2025
Якщо кішка добре їсть, добре спить, мурчить, грається, спокійна, значить з нею все в порядку.
Женщинас• 13 июня 2025
Кіт багато пив води, мало їв, і постійно спав на балконі, не контактував з нами, повезли в клініку, в нього полікістоз нирок, операція, крапельниці, помер через 10 днів, всього 11 років було.
Пенек Возмездия• 13 июня 2025
И кот и кошка залазили под ванну, прятались. Ну и вялость. Кошка много пила воды (по женским кошачьим органам проблема). Кот долго сидел на горшке (МКБ)
Наполеон Бонапарт• 13 июня 2025
Гарячий ніс, розширені зрачки, кволий- на щастя ,то був якийсь вірусняк по аналізах
Воленс-неволенс• 13 июня 2025
У моих это был отказ от еды, рвота. Также если резкое снижение аппетита. Также бывал цистит - часто присаживается, луж или нет, или крошечные.
Еще был отек легких у возрастной кошки - ну такое сложно проморгать
Пластилин_Колец• 13 июня 2025
Будь-яка нетипова поведінка є сигналом. У мене було декілька тварин, всі по-різному сигналили, тому якогось шаблону немає.
Проня_Прокоповна• 07 июля 2025
Відмова від їжі, нюхає і йде, або не підходить до миски зовсім, багато лежить лише кірпічиком з напівприщуреними очима (в клубочок майже не лягає), не грається, шерсть тускніє, випадає і немов їжачком стає на спинці і над хвостом - це взагалі перша ознака, що щось не те у мого мурчика..