Додекаэдр• 13 июня в 19:59
Я неосвічена.
І я це розумію. Зараз дуже шкодую про те, що в дитинстві я не вчилась. Я відвідувала школу, але я ходила туди більше посміятись, аніж вчитися. Потім в університет я не вступала.
Все-таки для дівчини бути освіченою це важливо. Навіть не задля грошей тільки, але для, навіть, просто саморозвитку.
Дуже багато можливостей в житті я впустила і, нажаль, тільки з роками та гірким досвідом до мене дійшло розуміння цього. Так, це минуле, але важко від цього. Тепер треба працювати на роботі з маленькою зарплатою і бути просто обслуговуючим персоналом.
Так, освіта не гарантувала краще життя, але можливо якось все склалось би по-іншому. Вчіться, дівчатка, поки не пізно. Навіть краще за кордоном.
Кудряшка Сью• 13 июня в 20:05
Я теж не освічена. Я ходила в одну з найкращих шкіл цієї країни і вчилась в одному з найкращих університетів. Школу закінчила з медаллю, а універ - з червоним дипломом. Не допомогло, на жаль.Тільки зараз починаю вчити все заново
Тарабарщина• 13 июня в 20:07
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та звичайно
Всі коми на місці.
Чітко написаний текст.
Всі коми на місці.
Чітко написаний текст.
Одна помилка.На жаль пишеться окремо)
Звезда в шоке• 13 июня в 20:17
Ответ дляСлобожаночка
А запятые грамотно расставлены))) Неосвічені так не пишут.
Тоже обратила внимание) Хотя некоторые слова неправильно выделены запятыми.
Ні за холодну воду• 13 июня в 20:18
Ответ дляСлобожаночка
пишут) врожденная грамотность
Звезда в шоке• 13 июня в 20:22
Ответ дляМорожена_курка
Образованность - не гарантия ума и мудрости
Не гарантия, а фундамент.
Смячиком• 13 июня в 20:25
Читайте. Мой папа читал всю жизнь запоем, был ходячим кладезем информации, писал без ошибок, а вот универ так и не закончил. Мама закончила, книги никогда не любила, больше по сериалам ударяла. Она не глупая, но до папы очень далеко.
Смячиком• 13 июня в 20:27
Ответ дляМорожена_курка
Вот согласна с каждой буквой.
Мудробаба• 13 июня в 20:59
Ответ дляБіле пальто
На советчице много не образованных
Пишется вместе.
Я супер-пупер• 08 июля в 00:45
Згодна з вами автор. Низька самооцінка в молодості вбила моє життя