Мама Карло• Изменено 08 июля в 00:41

Я лузер

Не умею зарабатывать деньги. Живу очень скромно. Все из-за того,что выбрала не ту профессию. Закончила университет по инерции, так как училась на бюджете ( перешла на него из-за хороших оценок). Родители уговорили не бросать. Так же и с магистратурой. Пошла потому,что родители настояли. А я тогда не знала чем хочу заниматься. На стажировки не подавалась. Думала, что кому я там нужна. Я слишком глупая для этого. После окончания работала кем пришлось за минималку. Сейчас очень грызу себе локти, что упустила сколько и возможностей и превратила свою жизнь в ад.
Заліковий троль• 08 июля в 00:41
Вы уже писали этот плач Ярославны вроде.
Лялька в колисці• 08 июля в 00:43
будете зараз гризти локті- упустите ще можливості, потім в 40 будете догризати залишки ліктів
робіть шось зараз, йдіть на курси які хочете, в сферу яку хочете, вступайте на друге вище
Первоклашка Я• 08 июля в 00:43
Идите сейчас по профессии работать.ни когда не поздно
автор Мама Карло • 08 июля в 00:44
Ответ дляЛялька в колисці
Я когда закончу университет уже не смогу конкурировать с молодежью. Мне уже 35 будет(
КараПузовна• 08 июля в 00:45
А у меня 11 классов только, 41 год
И пофиг, Вы видите что творится вокруг.
Радуюсь каждому дню
Зайченя• 08 июля в 00:46
Я така сама, єдине досягнення в житті- вдалий шлюб.
КараПузовна• 08 июля в 00:47
Ответ дляЗайченя
А у меня и это нет, первый муж официальный пару лет прожили в браке, второй сожитель
Заліковий троль• 08 июля в 00:49
Ответ дляКараПузовна
Вы работаете где-то кем-то ?)
КараПузовна• 08 июля в 00:55
Ответ дляЗаліковий троль
Вы работаете где-то кем-то ?)
Нет
Лялька в колисці• 08 июля в 00:59
Ответ дляМама Карло
люди в 40 вступають, а ви тільки в 35 закінчите, було б бажання
дамаАмстердама• 08 июля в 01:13
Я у Вашому віці тільки свою розпочала, маленьку з нуля. А зараз знов треба щось думати, мені 42, і я ще не раз можу змінити професію, на крайняк піду унітази мити, там теж непогано платять.
Тому не надайте духом, не міряйтеся з молодими, але розумію, що робота це важко, конкурувати важко, часто освіта нічого не означає. Удачі Вам!
Масяня Я• 08 июля в 01:47
Нащо жити минули? Всі помиляються, роблять помилки, але головне робити висновки і змінювати своє життя. А не оплакувати те, що зробив. Кто вам заважає зараз вчитися на когось іншого? Зараз є куча професій, які не потребують пяти років навчання, якщо проблема в цьому. Задумайтесь ким би ви хотіли бути, що вам подобається і рухайтеся в тому напрямку
автор Мама Карло • 08 июля в 02:02
Ответ дляЛялька в колисці
А кто меня возьмет в 35 с нуля?
Кудрі кручу сама• 08 июля в 05:36
Саме простіше - просто нити і далі пливти за течією. Вас все влаштовує. Якби реально не влаштовувало - почали би щось змінювати. Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - причину. Другий варіант про Вас, нажаль. Я так розумію, Вам всього 30 приблизно. Це ще молодий вік для змін, можна пройти курси які Вам сподобаються, і норм заробляти. Багато людей з вищою освітою за мінімалку живуть, а хто курси пройшов, наприклад манікюр, перукар - живуть ні в чому собі не відмовляють. Головне щоб руки з правильного місця росли і комунікабельність з клієнтами. Так, це важка праця, це не бумажки з місця на місце перекладати. А у Вас схоже, бажання взагалі немає нічого робити. Вибачте, може помиляюсь, але так все виглядає зі сторони
СережкинаЯ• 08 июля в 05:38
Про які стажування ви постійно пишете? Надайте приклад.