Стрекозей• 13 июня в 11:20
Дівчата фрмацевти, медики
Уявіть ви закінчили медичний виш за спеціальністю лікувальна справа. І ось прям розумієте, що працювати в поліклініці, стаціонарі це не ваше. Що робити? Продовжили би інтернатуру наприклад по лабораторній діагностиці, епідеміолог
Чи краще піти в аптеку працювати, і вже мати гроші? Чи можна з медичною освітою там стати замом? Чи можна влаштуватись у фармацевт компанію з мед освітою? Чи взагалі краще кудись спеціалістом з лазерної епіляції? І який там карьерний ріст?((
Стрекозей
• 13 июня в 11:38
Ответ дляАмбасадор щастя
Замом кого стати в аптеці?
Зав аптеки. Трохи помилилась
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:40
Шикарна спеціальність - ультразвукова діагностика. Але це треба мати інтернатуру (лаб.діагностика або епідеміологія не підходить)
Стрекозей
• 13 июня в 11:41
Ответ дляАмбасадор щастя
Лаб діагностика і епідеміологія це теж інтернатура...і потім крок3
А яку іншу треба мати?
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:41
Ответ дляСтрекозей
А яку іншу треба мати?
Вы зовсім-зовсім не в темі?
Стрекозей
• 13 июня в 11:43
Ответ дляАмбасадор щастя
Вы зовсім-зовсім не в темі?
В темі. Дивилась перелік спеціалізацій. Наскільки пам´ятаю спеціалізація на узд діагностику 3 місяці після інтернатури і може пройти лікар будь якої спеціальності, так там і написано
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:45
Ответ дляСтрекозей
Де Ви дивились?
Стрекозей
• 13 июня в 11:48
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:49
Ответ дляСтрекозей
А де цей док дивитись? В мене іншій документ
Ось, новіший. За 2023 рік
Стрекозей
• 13 июня в 11:49
Ответ дляАмбасадор щастя
Де Ви дивились?
І ви неправильно зрозуміли. Там про СПЕЦІАЛЬНІСТЬ медико-профілактичну, лабораторного профілю. Це не має відношення до факультету лікувальна справа із інтернатурою по епідеміології, або лабораторній діагностиці. Це написано саме для тих хто закінчував ці факультети що там написані. Я так зрозуміла
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:52
Ответ дляСтрекозей
Я не впевнена на всі 100.
Але по логіці «Епідеміологія» - це ж інтернатура медико-профілактичного профілю.
Хоч і диплом з лікувальної справи.
Автор, не знаю.
Хоч і диплом з лікувальної справи.
Автор, не знаю.
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:53
Ответ дляСтрекозей
А що це за документ? Підкажіть
Стрекозей
• 13 июня в 11:57
Ответ дляАмбасадор щастя
А що це за документ? Підкажіть
У вас, мабуть, документ новіший буде
Амбасадор щастя• 13 июня в 11:57
Ответ дляСтрекозей
Можна і так і так читати. Дійсно, не зрозуміло про яку спеціальність йде мова - про спеціальність інтернатури чи спеціальність в дипломі.
Амбасадор щастя• 13 июня в 12:04
Але все одно Ваше питання не в тому.
Мені ультразвукова діагностика подобається. Краще, ніж йти на лазерну епіляцію.
І можна зовсім не розмовляти з пацієнтами. На всі питання посилати. До лікуючого лікаря.
І в США наші лікарі-УЗД можуть майже одразу йти працювати по спеціальності, склавши 1 не важкий іспит.
Стрекозей
• 13 июня в 12:06
Ответ дляАмбасадор щастя
Але все одно Ваше питання не в тому.
Ого, як прикольно про США навіть і не знала. Цікаво. Дякую
Стрекозей
• 13 июня в 12:09
Ответ дляАмбасадор щастя
Але все одно Ваше питання не в тому.
Но, я так поняла в США если ты будешь этот один экзамен только сдавать. Ты будешь узи техником. Не врачом узд диагностики. Но что тоже неплохо)
Амбасадор щастя• 13 июня в 12:10
Ответ дляСтрекозей
В США узисты - не врачи, а техники. Это колледж.
Но нашим врачам-узи с опытом 1 год дают такую лицензию техника-сонографера. Это много времени не занимает, около месяца и сразу можно работать с отличной зарплатой.
Куча есть информации в интернете.
Стрекозей
• 13 июня в 12:14
Ответ дляАмбасадор щастя
Куча есть информации в интернете.
Дякую)