ПуГоФФка• 13 июня в 21:16

Ремонт в квартирі новобудова

Яка ціна за квадратний метр у Вас брали ваші майстри без матеріалів
Морожена_курка• 13 июня в 21:25
Так разные работы имеют разную цену
автор ПуГоФФка • 13 июня в 21:27
Ответ дляМорожена_курка
Так разные работы имеют разную цену
Є майстер що робить квартиру під ключ, і оголошує ціну за кв.м. наприклад 300 дол
Дівка в намисті• 13 июня в 21:29
Дізнавалась у фірм, які роблять під ключ. Від 450 у.о. за кв.м. Це повністю з чистовою роботою, санвузли з сантехнікою. Тобто, до етапу меблювання
Стриптизерка• 13 июня в 21:37
Ответ дляДівка в намисті
А не докуя ли 450 за метр. Если квартира 50 метров 22500 только за работу?
Дівка в намисті• 13 июня в 21:38
Ответ дляСтриптизерка
Чим ви читаєте? Під ключ. Це і робота, і матеріали.
Стриптизерка• 13 июня в 21:40
Ответ дляДівка в намисті
А как они сами могут купить материалы, на свой выбор ? Цена у материала разная. Работа должна быть отдельно, материалы отдельно
Дівка в намисті• 13 июня в 22:02
Ответ дляСтриптизерка
Є дизайн-проект. Всі матеріали узгоджуються з замовником. Також є вже готові кейси, вони навіть трохи дешевше коштують.
Прилипало• 13 июня в 22:08
Ответ дляСтриптизерка
А в однушке такая же кухня, такой же санузел. Это самое дорогое в квартире.
lyuba81• 19 июня в 14:41
В мене поки виходить 250 дол за квадрат, але ще не все дороблено.
Кидстаффовка• 22 июня в 18:40
Ответ дляlyuba81
Це з матеріалами?