Я тертий жук• 13 июня 2025

Унітаз з функцією біде чи зручно?

Робимо ремонт, кімната мала, раніше стояло і біде і унітаз, зараз заради економії місця думаю купувати унітаз з функцією біде, але чи зручно? Використовуємо лише як гігієну вранці та ввечері.
parele• 13 июня 2025
Ні. Або окремо біде, або гігієнічний душ.
Маруська Му• 13 июня 2025
Была тема, вроде писали, клёво , но неудобно - всё равно место нужно, и вода по всем сторонам, так писали здесь.
ИМХОля• 13 июня 2025
Підігрів, чи підвід гарячої води буде? В мене накладка біде на унітазі, досить зручно, але вода лише одна підводиться.
Все возможно• 13 июня 2025
Ні
ИМХОля• 13 июня 2025
Ответ дляparele
А ви пробували, що одразу ні?
parele• 13 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Окремого місця не треба. І вода не по всіх сторонах. Просто розташування зливу незручне.
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Я вже перечитала всі теми, але вони застарілі. І досвіду в використанні було мало. Тому подумала можливо змінилося щось
parele• 13 июня 2025
Ответ дляИМХОля
А ви пробували, що одразу ні?
У мене є таке. І є окремо біде. Земля і небо.
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляИМХОля
Я не знаю. Ну вода тепла буде. Чоловік запевняє що це зручно, хоча сам ніде не пробував
НЛОша• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Я за гигиенический душ
Показушница• 13 июня 2025
Мне удобно, обычно в мусульманских отелях такой бывает. Я не вижу большой разницы с гигиеническим душем.
ИМХОля• 13 июня 2025
Ответ дляparele
Ну то зрозуміло, що окремо біде краще, бо там інша конструкція. Але ви пропонуєте гігієнічній душ, а він не зручніший за накладку. В мене був, можу порівняти
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Я за гигиенический душ
Ну він наполягає з функцією, але каже як не сподобається то поставимо гігієнічний душ додатково. Але справа в тім, що ці унітази дорожчі набагато, не хотілося б переплачувати
parele• 13 июня 2025
Ответ дляИМХОля
Річ їде про унітаз із функцією біде. Він незручний.
Гігієнічний душ у нас був. Він краще в цьому випадку.
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляparele
А чим вам саме незручний? Мене тільки зупиняє, що струя води маленька, тонка)
НЛОша• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
В чём тогда вопрос, если он решил и вы не имеете права выбора?
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Та маю, просто місця в нас мало, і в нас вибір або тісно як раніше, або просторніше.
НЛОша• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Гигиенический душ место не занимает
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Гигиенический душ место не занимает
Я про окреме біде, за душ каже що потрібно спускати воду і тиск, що як хтось забуде то вирве кран
Все возможно• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
у мене був.
також у мене є душ і є біде
той що був - замінили на душ
це не зручно мати вбудовано
там заводиться грибок у всіх цих трубочках і на поверхні
і взагалі, це просто не зручно, особливо у порівнянні
parele• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Ну дивиться, струя тонка, розташована низько, щоб її дістатися, треба вивернутися хз як.
Мені незручно.
Сорі за фото, але так наглядніше)
Все возможно• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
ні не треба. хіба у вас є якісь особливості встановлення.
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляparele
Мені незручно.
Сорі за фото, але так наглядніше)
Дякую за фото, от і мене це зупиняє
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
электронную крышку биде купите. У меня уже вторая за 12 лет. Не представляю себе уже без нее жизнь
автор Я тертий жук • 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
Навіть не чула про таку, зараз загуглю
Алина-1240• 13 июня 2025
Да
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляparele
гигиенический душ -это уже не прошлый, а позапрошлый век. Электронная крышка -биде только.
Обнимашкина• 13 июня 2025
Ответ дляparele
Мені незручно.
Сорі за фото, але так наглядніше)
Навіть важко уявити як ним скористатися
Поліпривіт всім• 13 июня 2025
Ні!
Це з унітазу все буде бризкати на вас.
Я б ніколи від стаціонарного біде не відмовилась.
Обнимашкина• 13 июня 2025
Наш вибір гігієнічний душ
Біде - незрозуміла зайва фігня що краде купу місця і яку ще і намивати потрібно