Ластоноша• 14 июня в 05:35
Допоможіть. Краків Перемишль. Потяг
Чи діють знижки для українців? Якщо чоловіку 65. Чи можна здавати квитки ? За скільки годин? Чи діють знижки для школярів ? Хто що знає
Хачапууури• 14 июня в 05:55
ут где- то писали, школьникам до 11 лет. Пенсионерам?? не слышала.. С чего бы? кто не может ехать, сидит дома..
Шукаю стакан• 14 июня в 06:15
Я мама 69 лет всегда беру билет для синьора, там нет приписки, что только польским. А вот детям школьникам скидка, только если есть польская легитимация, без нее доплатите до полной стоимости
Місячне Сяйво• 14 июня в 09:01
Ответ дляСвята
Якщо у вас є польський льготні документи, то знижки є. Якщо ні- то всім повна вартість. Здавати можно . Чи є для українців знижка- читайте на сайті або наберіть горячу лінію, там є україномовні оператори
Я спочатку зрозуміла що квитки на потяг Укрзалізниці.
Всім шампаньського• 14 июня в 10:29
Ответ дляШукаю стакан
У Вас є переклад пенсійного на польську?
Шукаю стакан• 14 июня в 10:36
Ответ дляВсім шампаньського
Ні, але скільки мама їздить ніколи питань до неї у контроля не було
Всім шампаньського• 14 июня в 10:39
Ответ дляШукаю стакан
Дякую