No problems• 14 июня 2025
В Болгарію краще брати долари чи євро для обміну?
Що вигідніше? Чи міняють там долар взагалі?
Ацетилсалициловая кислота• 14 июня 2025
Долар міняють, євро вигідніше.
З наступного року там мають взагалі на євро перейти.
No problems
• 14 июня 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Долар міняють, євро вигідніше.
Дякую, навіть, купуючи зараз євро при нашому курсі, варто брати євро?
Ацетилсалициловая кислота• 14 июня 2025
Ответ дляNo problems
Це не скажу, я цього року не дивилася на курс.
Готівки ж туди небагато треба, у магазинах не проблема оплатити карткою. Готівка треба для таксі, автобусів, екскурсії оплатити. І все.
Точно скажу, що не варто знімати готівку у банкоматах Болгарії. Там шалена комісія, я це відчула минулого року.
No problems
• 14 июня 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую Вам!
Ацетилсалициловая кислота• 14 июня 2025
Ответ дляNo problems
Дякую Вам!
На здоров´я :)
Курс обміну по картці цілком лояльний. Я гривневою карткою розраховувалася нормально.
Гадаю_По_шнуркам• 14 июня 2025
Не меняйте в аэропорту. Там курс ужасный, в городе по обменникам лучше
Mariia_touragent• 14 июня 2025
Інформація тижневої давності.
Долар міняють. Старше 1996р. в обмінниках брати не хочуть. Курс прийому usd грубо в межах1,5-1,65 леви +-, eur 1,7-1,9. В торгових точках, де немає терміналу, брали євро по 2 леви. Курс списання з картки був 24,41.
Для орієнтиру, прикинути як краще і чим)