Я Головна• 14 июня в 11:27
По лінії на долонях
Чому мені так важко в житті?
Коли наладиться особисте життя?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 июня в 11:28
когда вы накраситесь и пойдете на турники в парк- там много красивых мужчин
СКИБИДЫШь• 14 июня в 11:31
Оце ви комок нервів! Купа малесеньких ліній - то ваші переживання, нерви, придумування, тривожність і так далі. А так у вас всі лініїї гарні, навіть лінія янгола-охоронця є. Тільки враження, що ви самі собі паскудите це життя(
Ms. Сама прямота• 14 июня в 11:36
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мені будь ласка подивіться
Я Головна
• 14 июня в 11:38
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дякую 🙏 , дуже сильно переживаю , нерви класні.так все це є .Коли це закінчиться ?
Трахтибидох• 14 июня в 12:22
Ответ дляСКИБИДЫШь
А де лінія янгола?
Снегопадка• 14 июня в 16:09
Ответ дляТрахтибидох
А де лінія янгола?
Рядом с линией жизни параллельная