Не заздріть тьоті• 14 июня 2025

А ви пишите на цьому форумі образливі коментарі тим, хто вам не подобається?

Під анонімом. От є хтось і цей хтось вам не подобається, або колись давним давно у вас був конфлікт. Не такий конфлікт прям конфлікт, а так, не зійшлися у поглядах. А потім ця людина створює якусь тему, без аноніма або зі своїм фото.
Станете зачинщиком травлі, підтримаєте інших, якщо там вже є образливі коментарі чи мимо пройдете?
Навіяно однією вчорашньою темою
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июня 2025
Тільки кацапам пишу образи та прокльони.
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2025
Нет, не запоминаю ники и тем более переписку
Solnceya• 14 июня 2025
Нет, а тем, кто пытается наехать, задаю вопросы, повышая их эмпатию
whenallissaidanddone• 14 июня 2025
А що було вчора?
Електрохарчування• 14 июня 2025
Я не сприймаю серйозно тут нікого.
Не звертає увагу на деяких недолугих
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
А що було вчора?
Та просто одна тема яка навела на такі роздуми. Посилання давати не хочу, там вже тема неактивна. Не хочу знову на вентилятор накидувати
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не сприймаю серйозно тут нікого.
Не звертає увагу на деяких недолугих
Я не сприймаю, але там прямо слина летіла у деяких. Причому тема була абсолютно нейтральна, чисто особистість автора - образи, прокльони в т.д. причина незрозуміла
кенгуруша• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не парьтесь. Автор точно знала куда шла))
Тут давно нет той приятной атмосферы и общения.
Шумелка Мышь• 14 июня 2025
Буває
Ждун с Нибиру• 14 июня 2025
Тільки Манкі пишу, яка всюди засирає теми
Електрохарчування• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ длякенгуруша
Та я наче теж знаю що це за форум, а от вчора трохи прифігєла
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Тема не політична. Претензій до автора була що вона страшна, ненормальна і бомжиха яка по секондам лазить. Політичні теми то інше
Кокосиха• 14 июня 2025
В общей травле я не участвую, ненавижу шакалье. Уже кто-то из шакалов расстроился.))
Електрохарчування• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
В таких ботів теж повно. Вони у всіх є.
Переважно їх кілька і підтримають одна одну.
На це сміття увагу не треба звертати
буреЛОМКА• 14 июня 2025
Нет, блокирую чтоб даже не видеть и всё)
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляКокосиха
Мені здається тут є група людей які саме для цього тут сидять і кидаються тупо на всіх
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ длябуреЛОМКА
От я так само!
Пацаааааааан• 14 июня 2025
Особисто я не пишу. Але помітила, що є Порадниці, яким заздрять на цьому форумі і намагаються їх вколоти у любій темі. Що б людина не прокоментувала - її тут же зачеплять. Переважно бридкі коментарі пишуть тим дівчатам, що виїхали.
из_под_тишка• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Значит вы понимаете, что сами накидываете ?
А с какой целью ?
Кокосиха• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Тут их не одна группа. Они просто остались на уровне зверей, не выросли до людей.
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляиз_под_тишка
А с какой целью ?
Де і що накидую? Я ж не давала посилання на ту тему
из_под_тишка• 14 июня 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Є , і працюють групами .
Гірчинка• 14 июня 2025
На этом форуме есть такая тенденция ’обосрать’, ’обозвать’, ’унизить’ - люди самоутверждается под анонимами, когда в реальной жизни унижают именно их
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
От там автор теж виїхала
Електрохарчування• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сприймайте їх як психічно хворих людей
Пацаааааааан• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це не група людей. Це життя у людей не просте, і не всі справляються. Хтось намагається залишатися людиною, а хтось сходить на гі...но. і у такий спосіб зриває свою злість на іншому.
из_под_тишка• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так почитайте свої ж коменти.
автор Не заздріть тьоті • 14 июня 2025
Ответ дляГірчинка
Враховуючи той факт що тут середній вік жінок 40 років, то це дуже сумно
Електрохарчування• 14 июня 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Манька не агресивна