Не худа ні разу• 14 июня 2025
Заказ купальников с Shain
Доброго дня дівчата, поділіться досвідом хто замовляє з SHAIN, хочу замовити декілька купальників Curve+ але не розумію як воно розмір пише, наприклад під груддю 99-139, а грудь 106, не може ж такого бути, хтось замовляв, що по верху від купальника, нормально сів? І ще питання скільки зараз йде в Україну і чи усі міста доставляють?
Не худа ні разу
• 14 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я замовляла цільний. Я висока і худа, то був малий по зросту. А так нормальний, як на картинці
Дякую за відповідь, я скільки йшов?