175см55кг19лет (она)• 14 июня в 16:56
Лікар Чорномиз Олександр, хто оперувався
Хто робив операції у Чорномиза Олександра, які враження, поділіться будь ласка
Миллениалка• 14 июня в 17:03
у него канал есть в тг, там выкладывают реальные фото и есть отзывы в обсуждениях
Я не тону• 15 июня в 01:09
Боже, я оперувалася і ця тварюка мене скалічила.
Згнив пупок, поки він його ’рятував’ щоб не переоперовувати.
Долікувався до сепсиса, я майже 2 тижні з температурою вдома була, поки швидка не забрала майже непритомну. Переоперовували кілька разів після цього.
Розрізали живіт, чистили гній і кілька місяців не зашивали, бо тканини не тримали вже.
Я не тону• 15 июня в 01:11
Ще й операцію і фото мої післяопераційні без моєї згоди викладав в інет і дивувася чому ж це я не хочу щоб він їх використовував, я ж такий показовий приклад.