Поторописька• 14 июня 2025
Ви любите доглядати за собою?
Всякі бьюті-процедури, маски, кремчики
Продавчиня кіз• 14 июня 2025
Люблю
Але вже навчила себе любите це до своїх 40 у цьому році. Раніше - все як із під палки було . Останнім часом поглибилася в цю тему , вивчала матеріали і цікаво стало самій
Анонім-ка• 14 июня 2025
Обожаю, спать не лягу пока не намажусь всеми кремами для всего)
И утром первое к чему тянется рука это микротоки
Мадам Подлинник• 14 июня 2025
Ні, не люблю.
Але щось роблю.
Це просто частина мого денного розладу.
Але щось роблю.
Це просто частина мого денного розладу.
Продавчиня кіз• 14 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Ні, не люблю.
Але щось роблю.
Це просто частина мого денного розладу.
Але щось роблю.
Це просто частина мого денного розладу.
Що таке денний розлад?
Царівна Жабка• 14 июня 2025
Ленюсь, особой любви к этому не испытываю...,но очень нравится результат после, поэтому стараюсь ухаживать за собой регулярно
На пів ставки• 14 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Обожаю и делаю все время с 18 лет. Мне уже 45
Уже
Я не тону• 14 июня 2025
Обожнюю, я ж жінка. Любила спостерігати в дитинстві за ритуалами мами і бабусі - маски, массажі, йога, ванна. Це час з собою, дуже його люблю) єдине що не люблю змивати макіяж, не знаю,чомусь не подобається, хоча звісно що роблю це, а от подальші етапи догляду люблю.
На пів ставки• 14 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Ну а как сказать? Аж? )
Не буду про класифікацію ВООЗ - бо це молодість згідно неї
Але 45 це зовсім небагато
Неправдиша• 14 июня 2025
Ну и толку от тканевых масок- лицо блестит и липкое. Держала корейские.
Поэтому хорошо умыться и протереть лицо зелёным чаем и то лучше.
Україна наше все• 14 июня 2025
Ответ дляНа пів ставки
Але 45 це зовсім небагато
Це небагато, але у порівнянні з 18 роками то не мало
Мадам Подлинник• 15 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Що таке денний розлад?
Це така штука, ще гірша за нічний розлад
Бо спати не можна
Продавчиня кіз• 15 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Бо спати не можна
Вибачте що запитала
Напевно це дуже тяжко …
Мадам Подлинник• 15 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Вибачте що запитала
Напевно це дуже тяжко …
Ви навіть не уявляєте,як тяжко жити на пігулках, за розкладом.
Прокидатися зранку (знову прокидатися) і шукати сенс встати з ліжка.
Знову...
Путающаяся• 15 июня 2025
Не люблю, сприймаю як необхідність (креми використовую за рекомендацією дерматолога). Без необхідності вважаю це дурною втратою часу і грошей.
Аліса-90ae• 21 июня 2025
Обожнюю. Але це не про процедури. Зараз живу біля Балтийского моря. Кожен день проїзджаю 5 км на велосипеді. Не фарбую обличчя зовсім.пью вітаміни.для мого самопочуття ідеально