Б´ю байдики• Изменено 14 июня 2025
Интересно, 40, 50 лет назад удаляли полипы эндометрия?
Столько тем на советчице на тему полипов в матке, у подруг тоже полипы были (эпидемия какая-то).
Интересно, а 40, 50 и более лет назад как-то их удаляли? Полипы, кисты и т.д.
УЗИ делали? Гистероскопии не было. Делали ’выскабливание’? Или так и жили, не зная, что у них кисты или полипы?
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 июня 2025
Я не знаю. Але мені видалили в листопаді, через два місяці подрузі, ще через два сестрі. До недавна я й не знала толком що це таке, а тут дійсно у всіх підряд Це ж я лише знаю за тих, з ким близько спілкуюсь.
Дуже дуже вумна• 14 июня 2025
Просто робили сліпе вишкпібування, як при аборті тільки без вагітності, кюреткою
Тро Нью-Йорку• 14 июня 2025
Не было узи, поэтому при подозрении на патологи эндометрия (межменструальные кровотечения, боли, увеличение матки при осмотре итд) ,просто делали вышкребание.
ДлинноНожка• 15 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Просто підійшов той момент, коли ви і ваше оточення знаходитеся у віковому діапазоні ризику виникнення цих ускладнень. У вас більше знайомих саме цього віку, коли ця проблема найчастіше виникає.
БолеИменее• 15 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
І всім за 40 років мабуть, коли змінюється гормональний фон і починається преклімакс
KROX@• 15 июня 2025
Та просто вишкрібали при будь якій кровотечі і тоді це нічим не відрізнялося від аборта. Мою маму разів 5 шкрябали, бо все життя в неї кровотечи.
І я така ж сама, в мене гіперплазія і один раз поліпи в ендометрію виявили по гістології - швидше за все в мами така ж десь картина була, просто недіагностована.