західний_діалект• Изменено 15 июня в 09:37
Питання до тих, хто шиє. Скільки тканини
Добрий ранок!Можливо підкажете,скільки +\- треба тканини на сарафан такого фасону,для дитини 7 років ,щоб не набрати зайвого
Зріст 120,худенька
Ширина полотна 140 см(спинка буде з іншої тканини)
Зріст 120,худенька
західний_діалект
• 15 июня в 09:39
Ответ дляБабульція
Якого фасону?
Не прикріпилось фото,ще раз завантажую
Новорічна пальма• 15 июня в 09:40
складка-2 длины полотна,кокетки и лямки выкроят сбоку.Ниже колена,то см 45 на 1,20.х2 =90 см,для ровного счета метр)
західний_діалект
• 15 июня в 09:41
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую Вам
Новорічна пальма• 15 июня в 09:42
Ответ длязахідний_діалект
Дякую Вам
лучше не делать кокетку.а просто в складку.Тогда будет возможность увеличить размер ,вдруг вырастет).Да и кокетку,что на рисунке,очень проблематично посадить на детскую фигуру