Чоловік повістки не отримував (по місцю прописки поштова скриня перевіряється регулярно), дані в резерві оновив своєчасно.
Перевірив сьогодні резерв, а він у розшуку. Як таке можливо взагалі, по яким причинам?
настявика-4343• 15 июня в 17:14
Брату повестку просто кинули в подъезде. Две повестки были приклеены на входной двери, в моем доме.
Ответ длянастявика-4343
Це приватний будинок.
Тут або в калитці була б, або в ящику.
Ответ дляAlena.i
По тим причинам, що всі у розшуку.
У нас звичайні громадяни у розшуку, а ворюги і корупціонери стали невидимими.
Мда...
Я розумію, що війна, але якось всіх підряд оголошувати у розшук...
Навіть коли все робив згідно законодавства.
настявика-4343• 15 июня в 17:17
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Це приватний будинок.
Тут або в калитці була б, або в ящику.
Ну може всунули в калитку, а ее ветром унесло
Ответ длянастявика-4343
Може... Але це діч, звісно.
Черный Ловелас• 15 июня в 17:19
Знаю мужика с броней вышел на работу , по дороге не дошел до работы , броня не помогла увезли , а вы дальше удивляйтесь.
Черный Ловелас• 15 июня в 17:20
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Мда...
Я вообще не удивлен ничему. Насмотрелся.
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Мда...
Це чи не єдина легальна причина поліції застосувати адміністративне затримання і відвезти в ТЦК
У багатьох зараз з’явилася червона стрічка ’вас розшукує ТЦК’
П.С. з таким розшуком - і не забронюють
Черный Ловелас• 15 июня в 17:24
Ответ дляviter33
П.С. з таким розшуком - і не забронюють
У знакомого в резерве не было розшука, а в полиции в планшете светился в розшуке и такие сюрпризы бывают а он ходил спокойно и не знал.
Черный Ловелас• 15 июня в 17:26
Ответ дляviter33
Просто треба чи не щодня перезагружати Резерв+
Вилазять такі сюрпризи
Каждый день обновлял так и не появилась там полоска порушення облику, а в базе патрульной полиции в планшете был розшук по 210. Видел скриншот с планшета полицейского.
Ответ дляЧерный Ловелас
Тоді не знаю
Бо не в одного знайомого з’явилася червона полоска саме після перезагрузки Резерв+
Малютка-0984• 15 июня в 17:27
Ответ дляAlena.i
По тим причинам, що всі у розшуку.
зато теперь еду и только и вижу на дороге инвалидов на x6, теслах, хамерах и т.п...
Черный Ловелас• 15 июня в 17:28
Ответ дляviter33
Тоді не знаю
Я лишь о том что если в резерве все в порядке , это не дает 100 проц гарантию что человек не в розшуке в планшете у полиции.
english book• 15 июня в 17:31
Може бути і помилка.В нас на роботі два випадки,коли в розшуку були хлопці,які на війні з перших днів.
SometimesDiena• 15 июня в 17:32
Теперь пусть живёт не по месту прописки. Только так он сохранит себе жизнь. Если придёт уточнять в ТЦК свой статус, его тут же загребут и кинут в мясной штурм умирать.
Ответ дляviter33
Давайте без провокацій
Бо ті, хто воюють 4-ий рік - теж можуть спитати: ’якого х...ра інші сидять по барах’
Такого как и вы, а чем вы лучше сидящих по барах? Про ваше ’военное ’ прошлое можете не писать, там все предельно ясно, как поняли реальность так и убежали домой.
Графиня Шезвездицкая• 15 июня в 17:53
Ответ дляOlvia1987
По какому закону?
ВЛК действительна 1 год.
402 наказ про ВЛК
22.14. Постанова ВЛК про ступінь придатності військовослужбовця до військової служби чинна протягом 12 місяців з моменту проведення медичного огляду.
402 наказ про ВЛК