Виниловая пластинка• 15 июня в 18:31

Куди поїхати відпочити- порадьте будь ласка!

Відразу прошу без хейту...
Виховую двох дітей сама, дівчата 14 і 15 років...Весь час дуже скрутно у фінансовому плані(
Останній за 10 років раз вдалося поїхати на море в Кирилівку у 2021 році( і то останні 2 роки перед цим відкладала на відпочинок).
Тепер розумію що в зв’язку з війною більше не доведеться поїхати на море( принаймні з дітьми допоки вони ще не роз‘їзалися і не пішли в доросле життя- і від цього так гірко, бо коштів вистачає впритик на їжу і одяг коли не коли ( найнеобхідніше), а хочеться хоча б іще раз поїхати разом кудись на відпочинок
Розглядаю поїзд чи автобус так як машини немає..
Можливо порадите місця в Україні
автор Виниловая пластинка • 17 июня в 15:31
з моїм бюджетом я і сама розумію що треба сидіти вдома