Булькаю• 12 июня в 17:29
Як наважитись на переїзд за кордон?
Добрий день!Хочу поради,від людей,які наважились покинути Україну і переїхати...чи важко Вам було або є? Я мама трьох дітей,фінансів вистачає на прогодувати та ін.побутові потреби,вже в горлі сидить це виживання...Зовсім не бачу для дітей перспектив і задумовуюсь над виїздом за кордон,але постає питання чи є шанс вижити там? Страх стримує...з чого почати в чужій країні і чи варто покидати свій будинок...ризикувати?
Love_Love_Love_• 12 июня в 17:30
А як виибудете сама утримувати трьох дітей за кордоном і тим більше в Чехії?
Житло за які гроші знімати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 июня в 17:31
если бы у вас был вариант освоится там, а потом забрать детей... или хахаль, чтобы помог там.. или друзья.
Булькаю
• 12 июня в 17:31
Ответ дляПоследний вагон
Як троє народжували,порад не просили?
Чоловік був живий, порад не потребувала
Чумачечая Весна• 12 июня в 17:31
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Там заведет. Деды 65+ будут рады молодой украинке
Последний вагон• 12 июня в 17:32
Ответ дляБулькаю
Чоловік був живий, порад не потребувала
Потрібно було всі варіанти продумати
Булькаю
• 12 июня в 17:33
Ответ для60 метрів сметани
А чоловік є?
Є друг,який хоче відносин,а мені не до того
Булькаю
• 12 июня в 17:33
Ответ дляПоследний вагон
Потрібно було всі варіанти продумати
Я не екстрасенс,щоб наперед передбачити пів життя
60 метрів сметани• 12 июня в 17:34
Ответ дляБулькаю
Може у Німеччину, та допомога краща буде, особливо с дітьми.
ПотеряласЯ Я...• 12 июня в 17:35
Ответ дляПоследний вагон
Потрібно було всі варіанти продумати
а у вас был 15 лет назад вариант войны в Украине?)
Правильно_Валерчик• 12 июня в 17:36
Ответ дляПоследний вагон
Потрібно було всі варіанти продумати
Що за дурня?
Рожайтретьего• 12 июня в 17:36
Ответ дляПоследний вагон
Як троє народжували,порад не просили?
У вас точно не просили
Правильно_Валерчик• 12 июня в 17:37
Ответ дляПоследний вагон
Як троє народжували,порад не просили?
Вас не зустріла, спитала б обов´язково, чи можна їй народити.
Я таке знаю• 12 июня в 17:37
Треба робота,що б забезпечити зйом і прожиття.Як нема доходу,то як.В мене сестра поіхала в Прагу,там стоматолог.Ну то в неі зарплата,вистачає на зйом 1200є,прожиття з дитиною і ще відкласти.
Булькаю
• 12 июня в 17:38
Ответ дляВ танке
Діти хочуть їхати? Якщо хлопці, то прийдеться все одно виїзджати.
Хочуть,зараз 2 закінчили 9 клас,третій 6клас
Тому і думаю чи можна знайти там краще майбутнє
Советчица Года• 12 июня в 17:38
Ответ дляБулькаю
Чоловік був живий, порад не потребувала
А в какую страну вы хотите переехать?
Ангелок з ріжками• 12 июня в 17:39
Уехали с двумя и не жалею. Выехали на страхе в 2022 году. Читаю все темы на форуме и понимаю, что это лучшее решением. Но тогда многие помогали и проще все было
Булькаю
• 12 июня в 17:39
Ответ для60 метрів сметани
Так,думала і про Німеччину, боюсь чи з мовою справимось...
Я таке знаю• 12 июня в 17:39
Ответ дляБулькаю
Як кому.Якщо пахати по 12 год на добу,то й буде зарплата,да ще як хороша професія.А як некваліфікована праця,то мізер.
Булькаю
• 12 июня в 17:40
Ответ дляСоветчица Года
А в какую страну вы хотите переехать?
Чехія або Німеччина
В танке• 12 июня в 17:40
Ответ дляБулькаю
Бажаю вам знайти свій шлях. Порад не даю, бо хтозна, як би сама вчинила. Але ситуація так виглядає, що краще їхати.
Ангелок з ріжками• 12 июня в 17:40
Ответ дляБулькаю
Там все как вы 😆😆😆подруги за три года еле еле начала говорит и нормально. Квартиру оплачивают им, выплаты есть. Намного лучше чем в Украине без денег под ракетами
Рожайтретьего• 12 июня в 17:40
Автор, это зависитт от много чего. Конечно это срака жопа ехать в никуда, еще и если их 3е малых.
Мы в свое время переехали из Донецка в Киев, дальше я не хочу
Советчица Года• 12 июня в 17:40
Ответ дляБулькаю
Чехія або Німеччина
А почему именно эти страны?