Молода і нерозважлива• Изменено 15 июня 2025
Барселона
Доброго вечора! Дівчата, підкажіть, будь ласка, донька їде з бабусею в Іспанію на змагання на тиждень, але один день буде вільний. Вона дуже хоче побачити архітектуру Барселони, наробити фото.
Бабуся вперше буде за кордоном і боїться, як це їхати одній, а мала дуже просить.
Підкажіть, будь ласка, ці автобуси, які тут радили, як вони курсують?. Вони роблять зупинки біля визначних місць. Яка тривалість цих зупинок? Чи можна десь подивитись де саме вони зупиняються?
Фізик-ядерщик заочно• 15 июня 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Идите читайте про сумки привязанные и ностальгируйте поездкой 2014 года
что же вы так убиваетесь, вы же так не убьетесь (с))))
Скажений гудзик• 15 июня 2025
Ответ дляФорс мажор
Авторе, Бас туристик - усі визначні місця. Беруть квиток, сідають, виходять, де хочуть, потім сідають на наступний такий самий автобус. Не хочуть виходити на певних зупинках, їдуть до наступної
идеально, не зная города
Завжди з рушником• 15 июня 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую Вам. Так страшно. Я читала про Париж, але не думала, що і тут так.
Автор живу тут пів року як тут пишуть про воровство я такого ту не бачу, не хай не хвилюються
Джага-джага• 15 июня 2025
Я ось тут багато корисної інформації брала
Цим туристичним автобусом не користувалася
сама себе прекрасная• 16 июня 2025
Можно еще заказную экскурсию с группой взять, на русском есть. Покатаются день по Барселоне, но зато все на одном автобусе и с гидом
Позаземний розум• 16 июня 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вряд ли они будут заходить внутрь) Это все деньги и время.
Это то,что действительно стоит денег и времени.
Молода і нерозважлива
• 16 июня 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вот маршруты автобуса, он удобный и есть аудиогид. Все смотрите на сайте. Это очень хорошая идея для вашего случая.
Все билеты на достопримечательности купит заранее, там слоты, иначе попасть никак.
Обязательно Саграда Фамилия!!! Не пожалейте денег, это самое главное впечатление.
Щиро дякую!
Молода і нерозважлива
• 16 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Дякую, бо я і так свекрусі наказала дивитись за сумками, а якщо я залякаю її, то ніхто нікуди не поїде)
Молода і нерозважлива
• 16 июня 2025
Дякую усім за відповіді і поради! Вони доречні і я б без Вас не справилась.
Все позберігала і буду розбиратись.
Гарного і тихого дня Вам, найкращі в світі жінки!
Все позберігала і буду розбиратись.
Хлопаю ресницами• 16 июня 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Да я вам вроде не советовала пойти убиться, но дело ваше