Наизнанку• 29 мая 2025
Дорога з Німеччини до Вінниці на авто.
Дівчатка, вперше за чотири роки їхатиму на авто до батьків. Тато відмовляє, каже доріг нема від слова зовсім, яма на ямі, краще їхати автобусом.Чи дійсно все настільки критично? І ще питання чи можна під час комендантської години їхати дорогами міжміського сполучення?
Наизнанку
• 29 мая 2025
Цікавить відрізок дороги від м. Хмельницький до м. Деражня. Чи справді там все настільки критично? Можливо є об´їзд.
Винник• 29 мая 2025
Ответ дляНаизнанку
Траса з Хмельницького до Вінниці у нормальному стані.
Якщо Ви маєте на увазі той поганий відрізок дороги за Головчинцями, ближче до Меджибіжа чи за ним, то його вже немає. Дорогу вже зроблено.
Або я чогось не зрозуміла - Вам в Вінницю, чи в Деражню?.
Наизнанку
• 29 мая 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А чому Ви так рідко батьків провідуєте?
Бо батьки приїздять до мене, вожу їх на відпочинок.А ви спеціально потратили час щоб уточнити?
Наизнанку
• 29 мая 2025
Ответ дляВинник
Мені в м. Бар