Кто крайний?• 15 июня в 23:13
Девочки что взять с собой на Кипр?
Еду отдыхать с ребенком. В апартаменты, не отель. Что обязательного взять с собой? Аптечка понятно, стандартная. То чего, там может не быть. Ребенку 10 лет
Кто крайний?
• 15 июня в 23:16
Ответ дляВам телефонограмма
Все, що й завжди берете
Думала, типу розетки від комарів всяке таке
Забобонний фрукт• 15 июня в 23:16
Гречку))
Автор, ну берите то чем и дома пользуетесь+купальники
Кто крайний?
• 15 июня в 23:18
Ответ дляЗабобонний фрукт
Гречку))
Спасибо
Вам телефонограмма• 15 июня в 23:20
Ответ дляКто крайний?
Перехідник до розеток беріть. Але в апартах є таке зазвичай
Кто крайний?
• 15 июня в 23:20
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую
Кубик Рубика• 15 июня в 23:20
Ответ дляВам телефонограмма
они поломанные часто. надо свои везти
Вам телефонограмма• 15 июня в 23:21
Ответ дляКубик Рубика
они поломанные часто. надо свои везти
Там можна купити без проблем)
Love_Love_Love_• 15 июня в 23:28
Мільйон мільярдів засобів захисту від сонця до сонця, під час сонця, після сонця, шляпи, кепки, тонкі речі з рукавом і я б взяла для дитини купальник з довгим рукавом
Love_Love_Love_• 15 июня в 23:30
Ответ дляМати драконів
Мультиварку їсти готувати.
В ресторанах дорого.
Абсолютно там не дорого
Кто крайний?
• 15 июня в 23:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую!!!
Начальник Анонимов• 15 июня в 23:34
Ответ дляКто крайний?
Того року жодного комара не бачила там.
Love_Love_Love_• 15 июня в 23:34
Ответ дляКто крайний?
Дякую!!!
На комунальних пляжах ( а більшість там комунальних) платні парасольки і лежаки. Ви в курсі?якщо ви оплатили до обіда і пішли додому, після обіду потрібно знову платити
Кто крайний?
• 15 июня в 23:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую не знала
сладкий_ноябрь• 16 июня в 00:00
Ви їдете з чужою дитиною?
Наче ні.
То чому ви не знаєте, чого потребуєте щоденно?
Ну і не на край світу летите, там можна купити, а не тягнути з дому,
Наче ні.
Кто крайний?
• 16 июня в 00:54
Ответ дляЭскиз бесконечности
Клас. Вітаю! А місце яке, якщо не секрет? Обожнюю Протарас!
АйНапа
Эскиз бесконечности• 16 июня в 00:59
Ответ дляКто крайний?
АйНапа
Також чудово! Ви будете на авто? Якщо ні, то там автобус 102/101 (в обидва боки), з Айя-Напи везе в Метро (Метро в Параліміні), це величезний супермаркет, перший поверх - їжа, другий все для відпочинку (іграшки, шльопки, надувні вироби, все). Закупится в Метро та до Айя-Напи на таксі, так багато хто робить. Гарного вам відпочинку! Ех, рідні місця… якщо ж ви на машині будете, тоді вже походу розберетеся. По місцю там купа магазинчиків, Лідл також є. Голодними не залишитеся. Головне, щоб медична страховка була. Без неї теж можна, але прийом у лікаря -50 євро. Може, вже і більше. Хоча там є все в плані покупок, головне, гроші та документи.
Кто крайний?
• 16 июня в 01:00
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ой дякую. Подружка там з машиною.
Поддакиваю иногДА• 16 июня в 01:00
Ответ дляКто крайний?
Переходник для розеток