Альдебаран• 16 июня 2025
Шо уже за сукня, бренд? Особливо по Німеччині питання
Дякую!
Зрадорозганячка• 16 июня 2025
Ответ дляАльдебаран
Лише бла-бла. Чтд.
Ищи по картинке, в чем питання? Кому надо?! Приоритеты расставляй правильно 😁
Зрадорозганячка• 16 июня 2025
Могу только сказать, что это закос на Шанель. Но так как у леопарда половина еба...лица, то это Китай
Love_Love_Love_• 16 июня 2025
Туреецкій харошій бренд. Там багато турків.
Як мені колись клієнт турок написав: сдєлай мнє харошій скідка, я прівнзу тєбе платьє бренд турецкій. І щось таке приблизно вислав
Love_Love_Love_• 16 июня 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Шанель з леопардом?
Зрадорозганячка• 16 июня 2025
Ответ дляМамин тріль
Що означає: особливо по Німеччині питання?
На месте хотела найти и купить, наверное.
Всім шампаньського• 16 июня 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Це закос не під Шанель, в них ніколи колекцій з леопЁрдами не було.
Закос під Версаче приблизно 7-8 річної давнини, була тоді колекція з подібним принтом.
А потім ці леопЁрди всюди з´явились - від масс маркету до Алі.
В доньки, наприклад, років 5-6 тому була футболка з Зари - на фіолетовому фоні ці самі леопарди салатового кольору. Прикольна, до речі, якісна.
Вареничніца• 16 июня 2025
Ответ дляМамин тріль
Это типа, шо вы там в Украине понимаете) А вот у нас в Нимеччине
Альдебаран
• 16 июня 2025
Ответ дляMasterMai
15 евро
Дякую! Дивно, чого мені пошук не видав…