Альдебаран• 16 июня в 04:15
Шо уже за сукня, бренд? Особливо по Німеччині питання
Дякую!
Альдебаран
• 16 июня в 04:17
Ответ дляЗрадорозганячка
Це АлиЭкспресс 🤣🤣🤣
Покажіть саме таке
Альдебаран
• 16 июня в 04:22
Ответ дляЗрадорозганячка
Бегу и спотыкаюсь😅
Лише бла-бла. Чтд.
Зрадорозганячка• 16 июня в 04:23
Ответ дляАльдебаран
Лише бла-бла. Чтд.
Ищи по картинке, в чем питання? Кому надо?! Приоритеты расставляй правильно 😁
Зрадорозганячка• 16 июня в 04:25
Могу только сказать, что это закос на Шанель. Но так как у леопарда половина еба...лица, то это Китай
Love_Love_Love_• 16 июня в 04:31
Туреецкій харошій бренд. Там багато турків.
Як мені колись клієнт турок написав: сдєлай мнє харошій скідка, я прівнзу тєбе платьє бренд турецкій. І щось таке приблизно вислав
Love_Love_Love_• 16 июня в 04:31
Ответ дляЗрадорозганячка
Шанель з леопардом?
Зрадорозганячка• 16 июня в 04:36
Ответ дляМамин тріль
Що означає: особливо по Німеччині питання?
На месте хотела найти и купить, наверное.
Пишу з калідору• 16 июня в 05:48
Туреччина, коттон 100% чи не видно? В мене в баби халат схожий є
Всім шампаньського• 16 июня в 07:31
Ответ дляЗрадорозганячка
Це закос не під Шанель, в них ніколи колекцій з леопЁрдами не було.
Закос під Версаче приблизно 7-8 річної давнини, була тоді колекція з подібним принтом.
А потім ці леопЁрди всюди з´явились - від масс маркету до Алі.
В доньки, наприклад, років 5-6 тому була футболка з Зари - на фіолетовому фоні ці самі леопарди салатового кольору. Прикольна, до речі, якісна.
Вареничніца• 16 июня в 07:41
Ответ дляМамин тріль
Это типа, шо вы там в Украине понимаете) А вот у нас в Нимеччине
Альдебаран
• 16 июня в 12:23
Ответ дляMasterMai
15 евро
Дякую! Дивно, чого мені пошук не видав…
Альдебаран
• 16 июня в 12:25
Які ж таки люди кончені😄 одна людина на 16 комментів адекватна