Кукусики• 16 июня в 09:33

Куди краще ходити до сімейного лікаря?

Державна поліклініка чи приватні кабінети?
Обнемашечка• 16 июня в 09:37
Мені комфортно в приватних. Тим більше, там теж декларацію можна підписувати
Там все розмивчато• 16 июня в 09:42
Ответ дляОбнемашечка
а якщо сімейний в приватній скеровує до вузького спеціаліста клініки, це платно?
Давно без алко• 16 июня в 09:43
Дивіться, якщо безкоштовні анлізи здавати, можуть бути прив´язки до лікарень в приватних.
Давно без алко• 16 июня в 09:43
Ответ дляТам все розмивчато
Ні, за електронним направленням безкоштовно
Обнемашечка• 16 июня в 09:50
Ответ дляТам все розмивчато
Хочете - платно, хочете - безплатно йдете з направленням до будь-кого
Пэрисхилтонша• 16 июня в 10:02
У приватну. Заключили декларацію на усю сім´ю, все культурно, привітно, без санітарок,які носа пхають під час прийому, без ’своїх’ кабінетах. Там же у лабораторії можна здавати всі безкоштовні аналізи, передбаченні Нсзу.
Лагшмивара• 16 июня в 10:03
По комфорту - краще в приватну. Але, з досвіду, в приватній направлення на аналізи безкоштовні потрібно видерати.
Пэрисхилтонша• 16 июня в 10:03
Ответ дляТам все розмивчато
Якщо дає електронне направлення, то безкоштовно, але це може бути не у цій клініці.
курасаны• 16 июня в 10:04
Ответ дляТам все розмивчато
Безкоштовно. Ви можете записатися до будь-якого лікаря в будь-якій лікарні.
Да_Я_ТакаЯ_• 16 июня в 10:16
Ответ дляТам все розмивчато
Залежить чи є у цій клініці договор з НСЗУ на пакет 9 (амбулаторна допомога). Якщо є, то безкоштовно, якщо не має, то платно. Але з цим направлення можете звернутися до державної установи і зробити безкоштовно там.
Шопингмонстр• 16 июня в 10:21
Ответ дляДавно без алко
До вузького спеціаліста цієї ж клініки платно.
Чт яка у вас клініка, що своїх вузьких теж нзсу покриває?
Давно без алко• 16 июня в 10:57
Електронне направлення береш і обираєш спеціаліста в любій лікарні, якщо хочеш, платного. Але, то і без направлення можно.
Пищалка• 16 июня в 13:26
Мені подобається ходити в госполіклініку на огляд. Аналізи робляться скоріше, ніж в приватних. Аналізи робила і за гроші і безкоштовно в госполіклініках.