Знают немецкий, работодатель выберет их
И не просто книжный немецкий или университкий, а бизнес
Ответ дляAntiprom
так саме ж ті хто проголусував в 2019 за потужника першими поїхали на халяву в Німеччину
і зараз звідти його потужно підтримують тому чесно я й рада що вони виїхали і сподіваюсь не будуть повертатися в Україну НІКОЛИ)
Так, і з цим згодна. Я взагалі мріяла про те, щоб таких ’розумних’ закрили в країні і нехай працюють для фронту. Хотіли ж миру ’любой цєной’ от і відвойовуй, а не збігли одразу. В мене є ще подруга, не буду писати де, в Україні не жила з 2010 року, проголосувала за оце от, горло собі драла. Зараз вже громадянка цієї країни, все ок і повертатися не збирається
Ответ дляIrinnkA
а скажу так в 2019 його обрали недалекі маргінали, і в більшості я не говорю що всі такі, вони ж і виїхали потім по біженським програмам
бо якщо для людини 500 євро це гроші на які вона може дозволити все що вона хоче, мені не складно уявити що вона собою представляла в Україні і як жила
Виктория-1980• 16 июня 2025
Ответ дляJul757
Я знала, что это Юра. Так засирать ленту тупыми темами могут только он и Ника Найз😁😁
Ахаха, я думала неужели я такая умная одна) не мне одной бросается в глаза), стиль не спутать)))))
Ответ дляAntiprom
Ну вибору немає. Треба ж вивчити мову, зрозуміти країну то можна потерпіти за 500 евро. А як це межа мрій то жах