Калинові вуста• 15 июня в 00:09
Як зараз на кордоні?
Хто нещодавно їздив? Чи випускають чоловіків на законних підставах чи знову нові правила з нюансами?
Я на хвилинку• 15 июня в 00:46
Воно то кругом пишуть, що випускають, але з приміткою, що рішення приймають на місці, не спробуєте, не дізнаєтеся, відрядження то мають без питань, відпустка - ніби мають випустити, але ж там щоб документи були всі ’які потрібно’, багатодітні - без питань.
Калинові вуста
• 15 июня в 07:22
Ответ дляЯ на хвилинку
Дякую велике за відповідь.
Амелі на мілені• 15 июня в 09:44
На Паланке при выезде всех мужчин просили открыть резерв+, у одного мужчины были распечатанные документы, но резерв не открывался, приложение глючило, автобус стоял полчаса пока не открылось приложение и наши погранцы не успокоились.